Τα αποτελέσματα των αγώνων:
1ος Όμιλος - 5η Αγωνιστική
ΣΦΠ Χανίων - ΓΣ Πανελλήνιος 3-0 (25-20, 25-21, 25-20)
Χανιά (Τσιακμάκης): Ωρολογάς, Γκιρτζίκης, Πλίκας, Κόκκινος, Καλογεράκης, Μποτζολάκης, Μιχελάκης, Χαραλαμπίδης (λ), Σταφυλαράκης, Φίνος.
Πανελλήνιος (Κασιωτάκης): Μπουγάς, Σούρδι, Μπάσι, Σχίζας, Αγγέλου, Χατζηθάνος, Πλαγιανός (λ), Δημητρίου (λ), Δημόπουλος
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΣ Πανερυθραϊκός 3-0 (25-19, 25-19, 25-15)
Αργυρούπολη (Μπουτσουρής): Παπαστέλιος, Μπατιστάτος, Μηνούδης, Σαμαντάς, Δημητριάδης, Λουκάς, Κοτζαμπάσης (λ)
Πανερυθραϊκός (Χατζηπέτρος): Λέπουρας, Μπιλλήρης, Αδαμόπουλος, Παπασιδέρης Γ., Κωστόπουλος, Παπασιδέρης Δ., Πολυμερόπουλος (λ), Αθανασιάδης (λ), Γκόρτσανιουκ, Σπανός
ΟΦ Γέρακα – ΑΟ Οδυσσέας 1-3 (21-25, 25-21, 25-27, 15-25)
Γέρακας (-): Μπαλογιάννης, Διονυσόπουλος, Ιωάννου, Μπισμπίκας, Δρακόπουλος, Πανδής, Παλαιολόγος (λ), Στυλιανού, Φωτιάδης, Παπαδέας
Οδυσσέας (Φάκας): Σασάτι, Κόντος, Δελιπρίμης, Παπαδόπουλος, Πεπονής, Γεώργας, Κοτσαμπάσης (λ), Ανδριτσάκης (λ), Κουμανταρέας,
Κύζικος Ν. Περάμου – Ταταύλα 3-1 (25-12, 23-25, 25-15, 25-21)
Κύζικος Ν. Περάμου (Κουμπλής): Κατσανεβάκης, Καρακίτσος, Βαρδής, Καρανικολάου, Ζαχαρόπουλος, Αλεξόπουλος, Πλεμμένος (λ), Μπεκιάρης,
Θεοδωρόπουλος.
Ταταύλα (Αρέτας): Κότσης, Παυλόπουλος, Λοράνδος, Πουλής, Ρομπότσης, Αργυρακάκης Κ., Μουσίκας (λ), Αργυρακάκης Α. (λ), Τσουμελέας, Ανέστης, Μωραΐτης
Δραπετσώνα - Ιωνικός 3-1 (25-23, 25-14, 10-25, 26-24)
Δραπετσώνα (Διάκος): Ρεζκ, Φύτρος, Μαργαρίτης, Εξαδάχτυλος, Τραπεζοντίδης, Χριστόπουλος, Βογιατζίδης (λ), Κογκαλίδης Κ., Κογκαλίδης Ελ., Μπίνιος, Στρατηγός, Μπουλγάρι
Ιωνικός (Γκαραβέλης): Βαρδής, Οικονόμου, Νικητάκης, Πατσιαλής, Καλογερόπουλος, Μακρόπουλος, Ζαγκανάς (λ), Κοντράρης, Σπυρέας, Γκιόκας
2ος Όμιλος - 5η Αγωνιστική
ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας - ΑΕΠ Ολυμπιάς 1-3 (19-25, 25-21, 19-25, 23-25)
Ερμής Ηγουμενίτσας (Λάμπρου): Μπούτρης, Ντελής, Βαμβέσος, Μπέλλος, Ογκουνλέγιε, Χρηστάρας, Σαντζαρίδης (λ), Μανέτας, Νίκου Ν., Ντάκουρης
Oλυμπιάδα Πατρών (Δαρείος): Κοκκόλας, Φιλίππου, Σαλαβασιδης, Γεωργακόπουλος, Aυγερός, Κουτσοδήμας, Σταθόπουλος (λ), Δημησιάνος, Παπαχαραλαμπόπουλος, Πελεκούδας, Ντόντης
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - ΑΣ Αίας Μαλεσίνας 3-0 (25-20, 25-19, 25-19)
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΓΣ Ιωαννίνων 3-2 (22-25, 25-20, 20-25, 25-20, 15-12)
ΑΣΠ Ερμής - AO Καλαμάτα 80 0-3 (23-25, 22-25, 23-25)
Ερμής Πατρών (Σταματόπουλος): Χασάπης, Κανάς, Μαμμάσης, Κοντοδημόπουλος, Κόζης, Βασιλόπουλος, Σακκάς (λ), Μαθιουδάκης, Ιτάλο, Αλτάνης
Καλαμάτα 80 (Ντάκουρης): Μπουζούλης, Μπλάουελ, Κωτσάκης, Γιατράκος, Κακαλέτρης, Μάνα, Δημητρακόπουλος (λ)
ΑΚ Ζωγράφου - ΣΠΑ Καρδίτσας 0-3 (07-25, 18-25, 13-25)
Ζωγράφου (Λοϊζίδης): Κωλέτης, Μαρκόπουλος, Ξένος, Χαραλάμπους, Μαρκάκης, Παπαντωνίου, Μπαρέκας (λ), Κακλαμανάκης, Παπούλης, Γιαννόπουλος
ΣΠΑΚ (-): Θάνος, Βλαχόπουλος, Κολτσιάκης, Χήρας, Παπαγεωργίου, Καραγκιόζης, Ντάκουρης (λ), Αντωνίου (λ), Μαλλιώρας
3ος Όμιλος - 5η Αγωνιστική
ΜΕΝ Τούμπας - ΕΓΣ Ζαφειράκης 3-1 (22-25, 25-22, 25-22, 25-20)
ΜΕΝΤ (Γκολίτσης): Κωσταρέλης, Βέλο, Σακόγλου, Παπαϊακώβου, Μποζίδης, Χατζηηλιάδης, Κνάπεκ (λ), Χρυσάφης
Ζαφειράκης Νάουσας (-): Τσίρης, Αποστόλου, Βαρθολομαίος, Μάκος, Ανδρέου, Προύσαλης, Άτσης (λ), Σηπιτάνος, Ορδουλίδης
ΓΣ Ηρακλής - ΑΣ Ελπίς 3-0 (25-22, 26-24, 25-20)
Ηρακλής (Πάτρας): Τσιάρας, Γεροβασιλείου, Θεοδόσης, Τσιράκης, Ευγενίδης, Ιωαννίδης, Σταυρακάκης, Δούβρος, Τζιουμάκας, Τσολάκος
ΑΟ Σερρών - ΑΠΣ Αίας 2-3 (25-20, 16-25, 17-25, 25-21, 12-15)
Σέρρες (-): Κομητούδης, Κάτος, Λαζαρίδης, Παναγιώτου, Κόκκινος, Ζλάτκος, Δεληκάρης, Κούτρας
Αίας Ευόσμου (Κουτουμίδης): Κομητούδης, Καρασαβίδης, Μπούμπουρας, Παπαπαναγιώτου, Τσάρας, Παπάζογλου, Σκαρλατίδης, Κριθαράκης, Ιωακειμίδης, Καμαριώτης, Βαφέας, Μπάλλος
ΑΣ Μακεδονικός - Λήμνος Sports Club 3-2 (24-26, 25-20, 22-25, 25-21, 15-09)
Μακεδονικός (Χασιώτης): Οσσάς, Τσιγγελίδης, Καψιμάλης, Γκουβελόπουλος, Παυλίδης, Αλμαλής, Καλεντέρογλου (λ), Κτιστάκης, Παπαζαχαρίας, Πρέντσας
Λήμνος (Καντζικάς): Μούρτζιος, Βανδώρος Α., Μαμαλίγκας, Αλεξάκης, Ναλμπάντης Κ., Ναλμπάντης Α., Φωτιάδης (λ), Παρασχάκης, Ντουρντούρας
Τα παιχνίδια της Κυριακής 17/11
1ος Όμιλος
Ρεθύμνου, 17:00 ΟΠ Ρεθύμνου - ΟΦΗ (Κοκοτσάκης-Κανακάκης)
2ος Όμιλος (εξ αναβολής)
Κολλεγίου Αθ., 16.30 ΣΑ Κολ.Αθηνών - ΑΓΣ Ιωαννίνων (Προκοπίου-Στάικος)
3ος Όμιλος
Αλεξ/πολης, 17:00 ΓΕ Αλεξανδρούπολης - Μέγας Αλέξανδρος (Ιωαννίδης-Μαργαριτίδης)