Η ελληνική ομάδα επιστρέφει αύριο από την Αττάλεια και την επόμενη εβδομάδα θα συμμετάσχει στο Βαλκανικό που θα διεξαχθεί στη Ρουμανία κι αμέσως μετά στο τουρνουά της CEV που θα φιλοξενηθεί στην Άγκυρα.
Διαβάστε επίσης:
Βίκυ, Πένυ για... φίλημα
Ρωσίδες ή Πολωνέζες κόντρα σε Βίκυ, Πένυ
Αήττητες πάνε στους «16» Βίκυ, Πένυ
Δεύτερη νίκη και μία ανάσα από τους «16» Βίκυ, Πένυ
Φουριόζες και στην Αττάλεια, οι Βίκυ, Πένυ
Με Γερμανίδες στο ξεκίνημα οι Αρβανίτη, Καραγκούνη
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
72 | 14-May | 16:45 | 1 | Winner of match #69 | Winner of match #70 | ||
Final 3rd Place | |||||||
71 | 14-May | 15:30 | 1 | Loser of match #69 | Loser of match #70 | ||
Semifinals | |||||||
70 | 14-May | 12:00 | 1 | Gallay/Klug ARG [6] | Winner of match #68 | ||
69 | 14-May | 11:00 | 1 | Ludwig/Walkenhorst GER [1] | Holtwick/Semmler GER [7] | ||
Round 3 | |||||||
68 | 13-May | 16:30 | 1 | Lehtonen/Lahti FIN [15] | Borger/Büthe GER [2] | ||
67 | 13-May | 16:30 | 2 | Bieneck/Großner GER [18] | Gallay/Klug ARG [6] | 0-2 (17-21, 13-21) | 0:31 |
66 | 13-May | 15:40 | 2 | Holtwick/Semmler GER [7] | Slukova/Hermannova CZE [14] | 2-1 (21-14, 19-21, 18-16) | 0:46 |
65 | 13-May | 15:40 | 1 | Ludwig/Walkenhorst GER [1] | Arvaniti/Karagkouni GRE [21] | 2-0 (21-18, 21-19) | 0:35 |
Round 2 | |||||||
64 | 13-May | 13:10 | 1 | Borger/Büthe GER [2] | Laboureur/Sude GER [12] | 2-1 (13-21, 21-18, 15-11) | 0:48 |
63 | 13-May | 13:10 | 3 | Matauatu/Pata VAN [9] | Lehtonen/Lahti FIN [15] | 1-2 (19-21, 24-22, 10-15) | 0:55 |
62 | 13-May | 13:10 | 2 | Gallay/Klug ARG [6] | Dubovcova/Nestarcova SVK [17] | 2-0 (21-14, 21-11) | 0:25 |
61 | 13-May | 13:10 | 4 | Forrer/Vergé-Dépré SUI [4] | Bieneck/Großner GER [18] | 1-2 (21-16, 16-21, 11-15) | 0:47 |
60 | 13-May | 12:20 | 4 | Slukova/Hermannova CZE [14] | Schwaiger S./Hansel AUT [16] | 2-0 (21-14, 21-10) | 0:30 |
59 | 13-May | 12:20 | 3 | Holtwick/Semmler GER [7] | Barsuk/Moiseeva RUS [24] | 2-0 (21-15, 23-21) | 0:35 |
58 | 13-May | 12:20 | 2 | Arvaniti/Karagkouni GRE [21] | Birlova/Ukolova RUS [13] | 2-0 (21-17, 22-20) | 0:38 |
57 | 13-May | 12:20 | 1 | Ludwig/Walkenhorst GER [1] | Fernanda/Josi BRA [11] | 2-0 (21-18, 21-14) | 0:35 |
Round 1 | |||||||
56 | 13-May | 09:50 | 1 | Betschart/Hüberli SUI [22] | Laboureur/Sude GER [12] | 1-2 (21-16, 19-21, 11-15) | 0:47 |
55 | 13-May | 09:50 | 3 | Lehtonen/Lahti FIN [15] | Ribera/Fernández Navarro ESP [26] | 2-0 (21-16, 21-10) | 0:35 |
54 | 13-May | 09:50 | 2 | Dubovcova/Nestarcova SVK [17] | Kongshavn/Solvoll NOR [25] | 2-1 (19-21, 21-13, 15-7) | 0:44 |
53 | 13-May | 09:50 | 4 | Lundqvist/Rininsland SWE [30] | Bieneck/Großner GER [18] | 0-2 (10-21, 13-21) | 0:28 |
52 | 13-May | 09:00 | 4 | Heidrich/Zumkehr SUI [5] | Schwaiger S./Hansel AUT [16] | 1-2 (16-21, 21-13, 10-15) | 0:44 |
51 | 13-May | 09:00 | 3 | Barsuk/Moiseeva RUS [24] | Mersmann/Schneider GER [20] | 2-0 (24-22, 21-15) | 0:36 |
50 | 13-May | 09:00 | 2 | Birlova/Ukolova RUS [13] | Kolosinska/Brzostek POL [3] | 2-0 (21-18, 21-15) | 0:32 |
49 | 13-May | 09:00 | 1 | Kessy/Day USA [10] | Fernanda/Josi BRA [11] | 1-2 (21-19, 15-21, 12-15) | 0:50 |
Pool H | |||||||
48 | 12-May | 14:00 | 2 | Barsuk/Moiseeva RUS [24] | Kongshavn/Solvoll NOR [25] | 2-0 (21-7, 21-18) | 0:30 |
47 | 12-May | 14:00 | 1 | Atasoy/Yurtsever TUR [8] | Matauatu/Pata VAN [9] | 0-2 (13-21, 11-21) | 0:27 |
32 | 11-May | 16:20 | 2 | Matauatu/Pata VAN [9] | Kongshavn/Solvoll NOR [25] | 2-1 (19-21, 21-11, 15-7) | 0:42 |
31 | 11-May | 16:20 | 1 | Atasoy/Yurtsever TUR [8] | Barsuk/Moiseeva RUS [24] | 1-2 (15-21, 21-17, 5-15) | 0:39 |
16 | 11-May | 12:10 | 3 | Matauatu/Pata VAN [9] | Barsuk/Moiseeva RUS [24] | 2-1 (21-19, 15-21, 15-11) | 0:44 |
15 | 11-May | 11:20 | 1 | Atasoy/Yurtsever TUR [8] | Kongshavn/Solvoll NOR [25] | 0-2 (16-21, 15-21) | 0:34 |
Pool G | |||||||
46 | 12-May | 14:50 | 3 | Jupiter/Longuet FRA [23] | Ribera/Fernández Navarro ESP [26] | 0-2 (17-21, 18-21) | 0:33 |
45 | 12-May | 14:00 | 3 | Holtwick/Semmler GER [7] | Kessy/Day USA [10] | 2-0 (21-18, 21-17) | 0:40 |
30 | 11-May | 15:30 | 2 | Kessy/Day USA [10] | Ribera/Fernández Navarro ESP [26] | 2-0 (21-16, 21-14) | 0:32 |
29 | 11-May | 15:30 | 3 | Holtwick/Semmler GER [7] | Jupiter/Longuet FRA [23] | 2-1 (19-21, 21-10, 15-9) | 0:40 |
14 | 11-May | 11:20 | 3 | Kessy/Day USA [10] | Jupiter/Longuet FRA [23] | 2-1 (17-21, 21-17, 15-10) | 0:45 |
13 | 11-May | 11:20 | 2 | Holtwick/Semmler GER [7] | Ribera/Fernández Navarro ESP [26] | 2-1 (21-11, 16-21, 15-8) | 0:38 |
Pool F | |||||||
44 | 12-May | 13:10 | 2 | Betschart/Hüberli SUI [22] | Gruszczynska/Strag POL [27] | 2-0 (21-15, 21-18) | 0:31 |
43 | 12-May | 13:10 | 1 | Gallay/Klug ARG [6] | Fernanda/Josi BRA [11] | 2-0 (21-16, 21-11) | 0:33 |
28 | 11-May | 15:30 | 1 | Fernanda/Josi BRA [11] | Gruszczynska/Strag POL [27] | 2-0 (21-11, 21-12) | 0:29 |
27 | 11-May | 14:40 | 3 | Gallay/Klug ARG [6] | Betschart/Hüberli SUI [22] | 2-0 (21-18, 21-16) | 0:35 |
12 | 11-May | 10:30 | 2 | Fernanda/Josi BRA [11] | Betschart/Hüberli SUI [22] | 1-2 (21-11, 18-21, 14-16) | 0:45 |
11 | 11-May | 10:30 | 1 | Gallay/Klug ARG [6] | Gruszczynska/Strag POL [27] | 2-1 (25-27, 21-10, 15-7) | 0:48 |
Pool E | |||||||
42 | 12-May | 10:40 | 2 | Arvaniti/Karagkouni GRE [21] | Kolocova/Kvapilova CZE [28] | 2-1 (21-17, 13-21, 15-13) | 0:43 |
41 | 12-May | 10:40 | 3 | Heidrich/Zumkehr SUI [5] | Laboureur/Sude GER [12] | 2-1 (21-16, 17-21, 18-16) | 0:52 |
26 | 11-May | 14:40 | 2 | Laboureur/Sude GER [12] | Kolocova/Kvapilova CZE [28] | 2-0 (21-14, 21-14) | 0:32 |
25 | 11-May | 14:40 | 1 | Heidrich/Zumkehr SUI [5] | Arvaniti/Karagkouni GRE [21] | 0-2 (25-27, 15-21) | 0:36 |
10 | 11-May | 10:30 | 3 | Laboureur/Sude GER [12] | Arvaniti/Karagkouni GRE [21] | 0-2 (19-21, 17-21) | 0:35 |
9 | 11-May | 09:40 | 3 | Heidrich/Zumkehr SUI [5] | Kolocova/Kvapilova CZE [28] | 2-1 (22-24, 21-13, 15-12) | 0:49 |
Pool D | |||||||
40 | 12-May | 09:00 | 1 | Mersmann/Schneider GER [20] | Matic/Milosevic SRB [29] | 2-0 (21-14, 21-19) | 0:34 |
39 | 12-May | 09:50 | 3 | Forrer/Vergé-Dépré SUI [4] | Birlova/Ukolova RUS [13] | 2-0 (21-15, 21-17) | 0:33 |
24 | 11-May | 13:50 | 2 | Birlova/Ukolova RUS [13] | Matic/Milosevic SRB [29] | 2-0 (21-19, 21-15) | 0:34 |
23 | 11-May | 13:50 | 1 | Forrer/Vergé-Dépré SUI [4] | Mersmann/Schneider GER [20] | 2-0 (21-15, 21-14) | 0:29 |
8 | 11-May | 09:40 | 2 | Birlova/Ukolova RUS [13] | Mersmann/Schneider GER [20] | 2-0 (28-26, 21-17) | 0:45 |
7 | 11-May | 09:40 | 1 | Forrer/Vergé-Dépré SUI [4] | Matic/Milosevic SRB [29] | 2-0 (21-13, 21-19) | 0:33 |
Pool C | |||||||
38 | 12-May | 09:00 | 3 | Syrtseva/Abalakina RUS [19] | Lundqvist/Rininsland SWE [30] | 0-2 (16-21, 11-21) | 0:05 |
37 | 12-May | 09:00 | 2 | Kolosinska/Brzostek POL [3] | Slukova/Hermannova CZE [14] | 1-2 (17-21, 21-19, 10-15) | 0:48 |
22 | 11-May | 13:50 | 3 | Slukova/Hermannova CZE [14] | Lundqvist/Rininsland SWE [30] | 2-1 (15-21, 21-17, 15-7) | 0:44 |
21 | 11-May | 13:00 | 3 | Kolosinska/Brzostek POL [3] | Syrtseva/Abalakina RUS [19] | 0-2 (15-21, 19-21) | 0:34 |
6 | 11-May | 08:50 | 3 | Slukova/Hermannova CZE [14] | Syrtseva/Abalakina RUS [19] | 2-0 (26-24, 25-23) | 0:50 |
5 | 11-May | 08:50 | 2 | Kolosinska/Brzostek POL [3] | Lundqvist/Rininsland SWE [30] | 2-0 (21-19, 23-21) | 0:39 |
Pool B | |||||||
36 | 12-May | 10:40 | 1 | Bieneck/Großner GER [18] | Köksalan/Aktas TUR [31] | 2-0 (21-8, 21-10) | 0:23 |
35 | 12-May | 11:30 | 3 | Borger/Büthe GER [2] | Lehtonen/Lahti FIN [15] | 2-0 (21-14, 21-18) | 0:36 |
20 | 11-May | 08:50 | 1 | Lehtonen/Lahti FIN [15] | Köksalan/Aktas TUR [31] | 2-0 (21-6, 21-13) | 0:28 |
19 | 11-May | 08:00 | 3 | Borger/Büthe GER [2] | Bieneck/Großner GER [18] | 2-1 (14-21, 21-18, 15-8) | 0:47 |
4 | 11-May | 13:00 | 2 | Lehtonen/Lahti FIN [15] | Bieneck/Großner GER [18] | 2-0 (21-16, 21-15) | 0:35 |
3 | 11-May | 13:00 | 1 | Borger/Büthe GER [2] | Köksalan/Aktas TUR [31] | 2-0 (21-10, 21-8) | 0:23 |
Pool A | |||||||
34 | 12-May | 09:50 | 1 | Dubovcova/Nestarcova SVK [17] | Sencel/Cakmak TUR [32] | 2-0 (21-3, 21-10) | 0:24 |
33 | 12-May | 09:50 | 2 | Ludwig/Walkenhorst GER [1] | Schwaiger S./Hansel AUT [16] | 2-0 (21-19, 21-9) | 0:36 |
18 | 11-May | 12:10 | 1 | Schwaiger S./Hansel AUT [16] | Sencel/Cakmak TUR [32] | 2-0 (21-15, 21-13) | 0:32 |
17 | 11-May | 12:10 | 2 | Ludwig/Walkenhorst GER [1] | Dubovcova/Nestarcova SVK [17] | 2-0 (24-22, 21-15) | 0:34 |
2 | 11-May | 08:00 | 2 | Schwaiger S./Hansel AUT [16] | Dubovcova/Nestarcova SVK [17] | 1-2 (15-21, 21-16, 13-15) | 0:52 |
1 | 11-May | 08:00 | 1 | Ludwig/Walkenhorst GER [1] | Sencel/Cakmak TUR [32] | 2-0 (21-11, 21-6) | 0:22 |