Ο πρώτος του ομίλου πρόκρίνεται απευθείας στον δεύτερο γύρο, ενώ ο δεύτερος και ο τρίτος θα αγωνιστούν στην πρώτο γύρο. Αποκλείεται ο τελευταίος του κάθε ομίλου.
Final 1st Place | |||||||
72 | 25-Aug | Winner of match #69 | Winner of match #70 | ||||
Final 3rd Place | |||||||
71 | 25-Aug | Loser of match #69 | Loser of match #70 | ||||
Semi-finals | |||||||
70 | 25-Aug | Winner of match #67 | Winner of match #68 | ||||
69 | 25-Aug | Winner of match #65 | Winner of match #66 | ||||
Round 3 | |||||||
68 | 24-Aug | Winner of match #63 | Winner of match #64 | ||||
67 | 24-Aug | Winner of match #61 | Winner of match #62 | ||||
66 | 24-Aug | Winner of match #59 | Winner of match #60 | ||||
65 | 24-Aug | Winner of match #57 | Winner of match #58 | ||||
Round 2 | |||||||
64 | 24-Aug | Winner of match #56 | Draw | ||||
63 | 24-Aug | Draw | Winner of match #55 | ||||
62 | 24-Aug | Winner of match #54 | Draw | ||||
61 | 24-Aug | Draw | Winner of match #53 | ||||
60 | 24-Aug | Winner of match #52 | Draw | ||||
59 | 24-Aug | Draw | Winner of match #51 | ||||
58 | 24-Aug | Winner of match #50 | Draw | ||||
57 | 24-Aug | Draw | Winner of match #49 | ||||
Round 1 | |||||||
56 | 24-Aug | Draw | Draw | ||||
55 | 24-Aug | Draw | Draw | ||||
54 | 24-Aug | Draw | Draw | ||||
53 | 24-Aug | Draw | Draw | ||||
52 | 24-Aug | Draw | Draw | ||||
51 | 24-Aug | Draw | Draw | ||||
50 | 24-Aug | Draw | Draw | ||||
49 | 24-Aug | Draw | Draw | ||||
Pool H | |||||||
48 | 23-Aug | Marcos-García ESP [24] | Stiekema-Varenhorst NED [25] | ||||
47 | 23-Aug | Bykanov-Koshkarev RUS [8] | Emanuel-Evandro BRA [9] | ||||
32 | 23-Aug | Emanuel-Evandro BRA [9] | Stiekema-Varenhorst NED [25] | ||||
31 | 23-Aug | Bykanov-Koshkarev RUS [8] | Marcos-García ESP [24] | ||||
16 | 22-Aug | 14:20 | 4 | Emanuel-Evandro BRA [9] | Marcos-García ESP [24] | ||
15 | 22-Aug | 14:20 | 1 | Bykanov-Koshkarev RUS [8] | Stiekema-Varenhorst NED [25] | ||
Pool G | |||||||
46 | 23-Aug | Hernandez-Fañe VEN [23] | Hatch-Redmann CAN [26] | ||||
45 | 23-Aug | Alison-Vitor Felipe BRA [7] | Nicolai-Lupo ITA [10] | ||||
30 | 23-Aug | Nicolai-Lupo ITA [10] | Hatch-Redmann CAN [26] | ||||
29 | 23-Aug | Alison-Vitor Felipe BRA [7] | Hernandez-Fañe VEN [23] | ||||
14 | 22-Aug | 14:20 | 3 | Nicolai-Lupo ITA [10] | Hernandez-Fañe VEN [23] | ||
13 | 22-Aug | 14:20 | 2 | Alison-Vitor Felipe BRA [7] | Hatch-Redmann CAN [26] | ||
Pool F | |||||||
44 | 23-Aug | Flüggen-Walkenhorst GER [22] | Tomatis-Ranghieri ITA [27] | ||||
43 | 23-Aug | Brouwer-Meeuwsen NED [6] | Dollinger-Windscheif GER [11] | ||||
28 | 23-Aug | Dollinger-Windscheif GER [11] | Tomatis-Ranghieri ITA [27] | ||||
27 | 23-Aug | Brouwer-Meeuwsen NED [6] | Flüggen-Walkenhorst GER [22] | ||||
12 | 22-Aug | 13:30 | 4 | Dollinger-Windscheif GER [11] | Flüggen-Walkenhorst GER [22] | ||
11 | 22-Aug | 13:30 | 3 | Brouwer-Meeuwsen NED [6] | Tomatis-Ranghieri ITA [27] | ||
Pool E | |||||||
42 | 23-Aug | Sorokins-Smedins, T. LAT [21] | Cès A.-Rowlandson FRA [28] | ||||
41 | 23-Aug | Herrera-Gavira ESP [5] | Kapa-McHugh AUS [12] | ||||
26 | 23-Aug | Kapa-McHugh AUS [12] | Cès A.-Rowlandson FRA [28] | ||||
25 | 23-Aug | Herrera-Gavira ESP [5] | Sorokins-Smedins, T. LAT [21] | ||||
10 | 22-Aug | 12:40 | 2 | Kapa-McHugh AUS [12] | Sorokins-Smedins, T. LAT [21] | ||
9 | 22-Aug | 12:40 | 4 | Herrera-Gavira ESP [5] | Cès A.-Rowlandson FRA [28] | ||
Pool D | |||||||
40 | 23-Aug | Horrem-Eithun NOR [20] | Goncharov-Prokopiev RUS [29] | ||||
39 | 23-Aug | Ricardo-Álvaro Filho BRA [4] | Huber-Seidl AUT [13] | ||||
24 | 23-Aug | Huber-Seidl AUT [13] | Goncharov-Prokopiev RUS [29] | ||||
23 | 23-Aug | Ricardo-Álvaro Filho BRA [4] | Horrem-Eithun NOR [20] | ||||
8 | 22-Aug | 11:50 | 4 | Huber-Seidl AUT [13] | Horrem-Eithun NOR [20] | ||
7 | 22-Aug | 11:50 | 2 | Ricardo-Álvaro Filho BRA [4] | Goncharov-Prokopiev RUS [29] | ||
Pool C | |||||||
38 | 23-Aug | Petutschnig-Horst AUT [19] | Romashkin-Hudyakov RUS [30] | ||||
37 | 23-Aug | Smedins, J.-Samoilovs LAT [3] | Saxton-Schalk CAN [14] | ||||
22 | 23-Aug | Saxton-Schalk CAN [14] | Romashkin-Hudyakov RUS [30] | ||||
21 | 23-Aug | Smedins, J.-Samoilovs LAT [3] | Petutschnig-Horst AUT [19] | ||||
6 | 22-Aug | 13:30 | 2 | Saxton-Schalk CAN [14] | Petutschnig-Horst AUT [19] | ||
5 | 22-Aug | 13:30 | 1 | Smedins, J.-Samoilovs LAT [3] | Romashkin-Hudyakov RUS [30] | ||
Pool B | |||||||
36 | 23-Aug | Kufa, R.-Hadrava CZE [18] | Barsouk-Bogatov RUS [31] | ||||
35 | 23-Aug | Pedro-Bruno BRA [2] | Sidorenko-Dyachenko KAZ [15] | ||||
20 | 23-Aug | Sidorenko-Dyachenko KAZ [15] | Barsouk-Bogatov RUS [31] | ||||
19 | 23-Aug | Pedro-Bruno BRA [2] | Kufa, R.-Hadrava CZE [18] | ||||
4 | 22-Aug | 12:40 | 3 | Sidorenko-Dyachenko KAZ [15] | Kufa, R.-Hadrava CZE [18] | ||
3 | 22-Aug | 12:40 | 1 | Pedro-Bruno BRA [2] | Barsouk-Bogatov RUS [31] | ||
Pool A | |||||||
34 | 23-Aug | Koreng-Urbatzka GER [17] | Kotsilianos-Zoupanis GRE [32] | ||||
33 | 23-Aug | Semenov-Krasilnikov RUS [1] | Gabathuler-Weingart SUI [16] | ||||
18 | 23-Aug | Gabathuler-Weingart SUI [16] | Kotsilianos-Zoupanis GRE [32] | ||||
17 | 23-Aug | Semenov-Krasilnikov RUS [1] | Koreng-Urbatzka GER [17] | ||||
2 | 22-Aug | 11:50 | 3 | Gabathuler-Weingart SUI [16] | Koreng-Urbatzka GER [17] | ||
1 | 22-Aug | 11:50 | 1 | Semenov-Krasilnikov RUS [1] | Kotsilianos-Zoupanis GRE [32] |