1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 48
21-08-2013 21:30

Με Ρώσους, Ελβετούς και Γερμανούς οι «Κότσι / Ζούπα»

Στον πρώτο όμιλο του Γκραν Σλαμ της Μόσχας τοποθετήθηκαν οι Γιώργος Κοτσιλιάνος και Νίκος Ζουπάνης (Νο32) μετά την σπουδαία ρπόκρισή τους στο κυρίως ταμπλό της διοργάνωησης. Οι Έλληνες πρωταθλητές, αρχικά θα αντιμετωπισουν τους... γηπεδούχους Ρώσους και Νο1, Σεμένοφ / Κρασίλνικοφ. Στη συνέχεια θα βρουν μπροστά τους τους Ελβετούς, Γκαμπατούλερ / Βάινγκαρτ (Νο16), ενώ στον τελευταίο αγώνα θα παίξουν με τους Γερμανούς Κόρενγκ / Ουρμπάτζκα.
Ο πρώτος του ομίλου πρόκρίνεται απευθείας στον δεύτερο γύρο, ενώ ο δεύτερος και ο τρίτος θα αγωνιστούν στην πρώτο γύρο. Αποκλείεται ο τελευταίος του κάθε ομίλου.


Final 1st Place
72 25-Aug Winner of match #69 Winner of match #70
Final 3rd Place
71 25-Aug Loser of match #69 Loser of match #70
Semi-finals
70 25-Aug Winner of match #67 Winner of match #68
69 25-Aug Winner of match #65 Winner of match #66
Round 3
68 24-Aug Winner of match #63 Winner of match #64
67 24-Aug Winner of match #61 Winner of match #62
66 24-Aug Winner of match #59 Winner of match #60
65 24-Aug Winner of match #57 Winner of match #58
Round 2
64 24-Aug Winner of match #56 Draw
63 24-Aug Draw Winner of match #55
62 24-Aug Winner of match #54 Draw
61 24-Aug Draw Winner of match #53
60 24-Aug Winner of match #52 Draw
59 24-Aug Draw Winner of match #51
58 24-Aug Winner of match #50 Draw
57 24-Aug Draw Winner of match #49
Round 1
56 24-Aug Draw Draw
55 24-Aug Draw Draw
54 24-Aug Draw Draw
53 24-Aug Draw Draw
52 24-Aug Draw Draw
51 24-Aug Draw Draw
50 24-Aug Draw Draw
49 24-Aug Draw Draw
Pool H
48 23-Aug Marcos-García ESP [24] Stiekema-Varenhorst NED [25]
47 23-Aug Bykanov-Koshkarev RUS [8] Emanuel-Evandro BRA [9]
32 23-Aug Emanuel-Evandro BRA [9] Stiekema-Varenhorst NED [25]
31 23-Aug Bykanov-Koshkarev RUS [8] Marcos-García ESP [24]
16 22-Aug 14:20 4 Emanuel-Evandro BRA [9] Marcos-García ESP [24]
15 22-Aug 14:20 1 Bykanov-Koshkarev RUS [8] Stiekema-Varenhorst NED [25]
Pool G
46 23-Aug Hernandez-Fañe VEN [23] Hatch-Redmann CAN [26]
45 23-Aug Alison-Vitor Felipe BRA [7] Nicolai-Lupo ITA [10]
30 23-Aug Nicolai-Lupo ITA [10] Hatch-Redmann CAN [26]
29 23-Aug Alison-Vitor Felipe BRA [7] Hernandez-Fañe VEN [23]
14 22-Aug 14:20 3 Nicolai-Lupo ITA [10] Hernandez-Fañe VEN [23]
13 22-Aug 14:20 2 Alison-Vitor Felipe BRA [7] Hatch-Redmann CAN [26]
Pool F
44 23-Aug Flüggen-Walkenhorst GER [22] Tomatis-Ranghieri ITA [27]
43 23-Aug Brouwer-Meeuwsen NED [6] Dollinger-Windscheif GER [11]
28 23-Aug Dollinger-Windscheif GER [11] Tomatis-Ranghieri ITA [27]
27 23-Aug Brouwer-Meeuwsen NED [6] Flüggen-Walkenhorst GER [22]
12 22-Aug 13:30 4 Dollinger-Windscheif GER [11] Flüggen-Walkenhorst GER [22]
11 22-Aug 13:30 3 Brouwer-Meeuwsen NED [6] Tomatis-Ranghieri ITA [27]
Pool E
42 23-Aug Sorokins-Smedins, T. LAT [21] Cès A.-Rowlandson FRA [28]
41 23-Aug Herrera-Gavira ESP [5] Kapa-McHugh AUS [12]
26 23-Aug Kapa-McHugh AUS [12] Cès A.-Rowlandson FRA [28]
25 23-Aug Herrera-Gavira ESP [5] Sorokins-Smedins, T. LAT [21]
10 22-Aug 12:40 2 Kapa-McHugh AUS [12] Sorokins-Smedins, T. LAT [21]
9 22-Aug 12:40 4 Herrera-Gavira ESP [5] Cès A.-Rowlandson FRA [28]
Pool D
40 23-Aug Horrem-Eithun NOR [20] Goncharov-Prokopiev RUS [29]
39 23-Aug Ricardo-Álvaro Filho BRA [4] Huber-Seidl AUT [13]
24 23-Aug Huber-Seidl AUT [13] Goncharov-Prokopiev RUS [29]
23 23-Aug Ricardo-Álvaro Filho BRA [4] Horrem-Eithun NOR [20]
8 22-Aug 11:50 4 Huber-Seidl AUT [13] Horrem-Eithun NOR [20]
7 22-Aug 11:50 2 Ricardo-Álvaro Filho BRA [4] Goncharov-Prokopiev RUS [29]
Pool C
38 23-Aug Petutschnig-Horst AUT [19] Romashkin-Hudyakov RUS [30]
37 23-Aug Smedins, J.-Samoilovs LAT [3] Saxton-Schalk CAN [14]
22 23-Aug Saxton-Schalk CAN [14] Romashkin-Hudyakov RUS [30]
21 23-Aug Smedins, J.-Samoilovs LAT [3] Petutschnig-Horst AUT [19]
6 22-Aug 13:30 2 Saxton-Schalk CAN [14] Petutschnig-Horst AUT [19]
5 22-Aug 13:30 1 Smedins, J.-Samoilovs LAT [3] Romashkin-Hudyakov RUS [30]
Pool B
36 23-Aug Kufa, R.-Hadrava CZE [18] Barsouk-Bogatov RUS [31]
35 23-Aug Pedro-Bruno BRA [2] Sidorenko-Dyachenko KAZ [15]
20 23-Aug Sidorenko-Dyachenko KAZ [15] Barsouk-Bogatov RUS [31]
19 23-Aug Pedro-Bruno BRA [2] Kufa, R.-Hadrava CZE [18]
4 22-Aug 12:40 3 Sidorenko-Dyachenko KAZ [15] Kufa, R.-Hadrava CZE [18]
3 22-Aug 12:40 1 Pedro-Bruno BRA [2] Barsouk-Bogatov RUS [31]
Pool A
34 23-Aug Koreng-Urbatzka GER [17] Kotsilianos-Zoupanis GRE [32]
33 23-Aug Semenov-Krasilnikov RUS [1] Gabathuler-Weingart SUI [16]
18 23-Aug Gabathuler-Weingart SUI [16] Kotsilianos-Zoupanis GRE [32]
17 23-Aug Semenov-Krasilnikov RUS [1] Koreng-Urbatzka GER [17]
2 22-Aug 11:50 3 Gabathuler-Weingart SUI [16] Koreng-Urbatzka GER [17]
1 22-Aug 11:50 1 Semenov-Krasilnikov RUS [1] Kotsilianos-Zoupanis GRE [32]

Αφήστε το σχόλιό σας

Βεβαιωθείτε ότι έχετε συμπληρώσει τα απαραίτητα πεδία (*). Σχόλια με κώδικα HTML, greeklish, κεφαλαία και υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται.

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ