Αν νικήσουν οι Ελληνίδες προκρίνονται στην 8άδα της διοργάνωσης (3ος γύρος). Σε διαφορετική περίπτωση θα καταλάβουν την 9η θέση που ήταν και ο αρχικός στόχος.
Final 1st Place | |||||||
72 | 18-Aug | Winner of match #69 | Winner of match #70 | ||||
Final 3rd Place | |||||||
71 | 18-Aug | Loser of match #69 | Loser of match #70 | ||||
Semi-finals | |||||||
70 | 18-Aug | Winner of match #67 | Winner of match #68 | ||||
69 | 18-Aug | Winner of match #65 | Winner of match #66 | ||||
Round 3 | |||||||
68 | 17-Aug | 17:15 | Winner of match #63 | Winner of match #64 | |||
67 | 17-Aug | 17:15 | Winner of match #61 | Winner of match #62 | |||
66 | 17-Aug | 16:25 | Winner of match #59 | Winner of match #60 | |||
65 | 17-Aug | 16:25 | Winner of match #57 | Winner of match #58 | |||
Round 2 | |||||||
64 | 17-Aug | 12:40 | 1 | Baran-Strag POL [26] | Aulenbrock-Behlen GER [2] | ||
63 | 17-Aug | 12:40 | 2 | Spanou-Vlachaki GRE [23] | Samoday-Sulima UKR [15] | ||
62 | 17-Aug | 12:40 | 3 | Dumbauskaite-Povilaityte LTU [13] | Lobato-Soria ESP [11] | ||
61 | 17-Aug | 12:40 | 4 | Oleksy-Gruszczynska POL [3] | Lahti-Parkkinen FIN [24] | ||
60 | 17-Aug | 11:50 | 4 | Schützenhöfer-Plesiutschnig AUT [12] | Dabizha-Gorbunova RUS [4] | ||
59 | 17-Aug | 11:50 | 3 | Tresnakova-Galova CZE [5] | Maaseide-Kjølberg NOR [14] | ||
58 | 17-Aug | 11:50 | 1 | Strauss, N.-Strauss, T. AUT [27] | Betschart-Vergé-Dépré SUI [8] | ||
57 | 17-Aug | 11:50 | 2 | Behrens-Seyfferth GER [32] | Dyachuk-Sviridova RUS [28] | ||
Round 1 | |||||||
56 | 17-Aug | 09:20 | 1 | Baran-Strag POL [26] | Kotvova-Vankova CZE [29] | 2-1 (21-17, 10-21, 15-12) | 0:46 |
55 | 17-Aug | 09:20 | 2 | Samoday-Sulima UKR [15] | Zuccarelli-Costantini ITA [22] | 2-0 (21-17, 22-20) | 0:34 |
54 | 17-Aug | 09:20 | 3 | Dumbauskaite-Povilaityte LTU [13] | Hollas-Hollas EST [9] | 2-0 (21-13, 21-17) | 0:29 |
53 | 17-Aug | 09:20 | 4 | Lahti-Parkkinen FIN [24] | Martin-Rebuffel FRA [10] | 2-0 (21-12, 21-16) | 0:34 |
52 | 17-Aug | 08:30 | 4 | Schützenhöfer-Plesiutschnig AUT [12] | Jancar-Turk SLO [18] | 2-0 (21-6, 21-9) | 0:22 |
51 | 17-Aug | 08:30 | 1 | Nikolova-Boyanova BUL [1] | Maaseide-Kjølberg NOR [14] | 0-2 (14-21, 13-21) | 0:34 |
50 | 17-Aug | 08:30 | 3 | Strauss, N.-Strauss, T. AUT [27] | Zilberman KA.-Zilberman KR. ISR [16] | 2-0 (21-10, 21-14) | 0:28 |
49 | 17-Aug | 08:30 | 2 | Matic-Trifunovic SRB [19] | Dyachuk-Sviridova RUS [28] | 0-2 (11-21, 18-21) | 0:31 |
Pool H | |||||||
48 | 16-Aug | 15:05 | 1 | Lahti-Parkkinen FIN [24] | Simeonova-Nikolova BUL [25] | 2-0 (21-11, 21-13) | 0:32 |
47 | 16-Aug | 15:05 | 4 | Betschart-Vergé-Dépré SUI [8] | Hollas-Hollas EST [9] | 2-0 (21-9, 21-11) | 0:26 |
32 | 15-Aug | 19:00 | 1 | Hollas-Hollas EST [9] | Simeonova-Nikolova BUL [25] | 2-1 (19-21, 21-10, 15-8) | 0:42 |
31 | 15-Aug | 19:00 | 4 | Betschart-Vergé-Dépré SUI [8] | Lahti-Parkkinen FIN [24] | 2-0 (21-16, 21-19) | 0:35 |
16 | 15-Aug | 10:30 | 4 | Hollas-Hollas EST [9] | Lahti-Parkkinen FIN [24] | 0-2 (5-21, 13-21) | 0:31 |
15 | 15-Aug | 10:30 | 1 | Betschart-Vergé-Dépré SUI [8] | Simeonova-Nikolova BUL [25] | 2-0 (21-8, 21-6) | 0:28 |
Pool G | |||||||
46 | 16-Aug | 15:05 | 3 | Spanou-Vlachaki GRE [23] | Baran-Strag POL [26] | 2-1 (13-21, 29-27, 15-2) | 0:43 |
45 | 16-Aug | 15:05 | 2 | Luijken-Stubbe NED [7] | Martin-Rebuffel FRA [10] | 1-2 (17-21, 21-15, 13-15) | 0:44 |
30 | 15-Aug | 19:00 | 3 | Martin-Rebuffel FRA [10] | Baran-Strag POL [26] | 1-2 (21-9, 17-21, 12-15) | 0:42 |
29 | 15-Aug | 19:00 | 2 | Luijken-Stubbe NED [7] | Spanou-Vlachaki GRE [23] | 0-2 (16-21, 17-21) | 0:32 |
14 | 15-Aug | 10:30 | 3 | Martin-Rebuffel FRA [10] | Spanou-Vlachaki GRE [23] | 0-2 (19-21, 11-21) | 0:35 |
13 | 15-Aug | 10:30 | 2 | Luijken-Stubbe NED [7] | Baran-Strag POL [26] | 0-2 (12-21, 15-21) | 0:30 |
Pool F | |||||||
44 | 16-Aug | 14:15 | 4 | Zuccarelli-Costantini ITA [22] | Strauss, N.-Strauss, T. AUT [27] | 1-2 (16-21, 21-17, 12-15) | 0:49 |
43 | 16-Aug | 14:15 | 3 | Pastare-Brinke LAT [6] | Lobato-Soria ESP [11] | 0-2 (14-21, 17-21) | 0:29 |
28 | 15-Aug | 18:10 | 4 | Lobato-Soria ESP [11] | Strauss, N.-Strauss, T. AUT [27] | 2-0 (21-15, 21-12) | 0:30 |
27 | 15-Aug | 18:10 | 3 | Pastare-Brinke LAT [6] | Zuccarelli-Costantini ITA [22] | 0-2 (22-24, 19-21) | 0:41 |
12 | 15-Aug | 09:40 | 4 | Lobato-Soria ESP [11] | Zuccarelli-Costantini ITA [22] | 2-0 (21-16, 21-17) | 0:35 |
11 | 15-Aug | 09:40 | 3 | Pastare-Brinke LAT [6] | Strauss, N.-Strauss, T. AUT [27] | 2-1 (17-21, 21-18, 15-11) | 0:50 |
Pool E | |||||||
42 | 16-Aug | 14:15 | 2 | Thurin-Thurin SWE [21] | Dyachuk-Sviridova RUS [28] | 0-2 (17-21, 16-21) | 0:33 |
41 | 16-Aug | 14:15 | 1 | Tresnakova-Galova CZE [5] | Schützenhöfer-Plesiutschnig AUT [12] | 2-0 (22-20, 21-16) | 0:39 |
26 | 15-Aug | 18:10 | 2 | Schützenhöfer-Plesiutschnig AUT [12] | Dyachuk-Sviridova RUS [28] | 2-0 (21-18, 22-20) | 0:35 |
25 | 15-Aug | 18:28 | 1 | Tresnakova-Galova CZE [5] | Thurin-Thurin SWE [21] | 2-0 (21-13, 21-19) | 0:36 |
10 | 15-Aug | 09:40 | 2 | Schützenhöfer-Plesiutschnig AUT [12] | Thurin-Thurin SWE [21] | 2-0 (21-11, 21-14) | 0:30 |
9 | 15-Aug | 09:40 | 1 | Tresnakova-Galova CZE [5] | Dyachuk-Sviridova RUS [28] | 2-1 (15-21, 21-19, 15-8) | 0:45 |
Pool D | |||||||
40 | 16-Aug | 12:10 | 4 | Mileuskaya-Kazachenka BLR [20] | Kotvova-Vankova CZE [29] | 0-2 (7-21, 7-21) | 0:25 |
39 | 16-Aug | 12:10 | 3 | Dabizha-Gorbunova RUS [4] | Dumbauskaite-Povilaityte LTU [13] | 2-0 (21-18, 21-13) | 0:32 |
24 | 15-Aug | 17:20 | 4 | Dumbauskaite-Povilaityte LTU [13] | Kotvova-Vankova CZE [29] | 2-1 (21-18, 23-25, 15-13) | 0:50 |
23 | 15-Aug | 17:20 | 3 | Dabizha-Gorbunova RUS [4] | Mileuskaya-Kazachenka BLR [20] | 2-0 (21-11, 21-7) | 0:25 |
8 | 15-Aug | 08:50 | 4 | Dumbauskaite-Povilaityte LTU [13] | Mileuskaya-Kazachenka BLR [20] | 2-0 (21-7, 21-10) | 0:22 |
7 | 15-Aug | 08:50 | 3 | Dabizha-Gorbunova RUS [4] | Kotvova-Vankova CZE [29] | 2-0 (21-12, 21-17) | 0:31 |
Pool C | |||||||
38 | 16-Aug | 12:10 | 2 | Matic-Trifunovic SRB [19] | Cojocaru-Pop ROU [30] | 2-0 (21-14, 21-9) | 0:28 |
37 | 16-Aug | 12:10 | 1 | Oleksy-Gruszczynska POL [3] | Maaseide-Kjølberg NOR [14] | 2-0 (21-9, 21-12) | 0:32 |
22 | 15-Aug | 17:20 | 2 | Maaseide-Kjølberg NOR [14] | Cojocaru-Pop ROU [30] | 2-0 (21-19, 21-19) | 0:38 |
21 | 15-Aug | 17:20 | 1 | Oleksy-Gruszczynska POL [3] | Matic-Trifunovic SRB [19] | 2-0 (21-10, 21-12) | 0:29 |
6 | 15-Aug | 08:50 | 2 | Maaseide-Kjølberg NOR [14] | Matic-Trifunovic SRB [19] | 1-2 (19-21, 21-14, 11-15) | 0:53 |
5 | 15-Aug | 08:50 | 1 | Oleksy-Gruszczynska POL [3] | Cojocaru-Pop ROU [30] | 2-0 (21-14, 21-11) | 0:28 |
Pool B | |||||||
36 | 16-Aug | 11:20 | 4 | Jancar-Turk SLO [18] | Ceren-Guven TUR [31] | 2-0 (21-8, 21-8) | 0:24 |
35 | 16-Aug | 11:20 | 3 | Aulenbrock-Behlen GER [2] | Samoday-Sulima UKR [15] | 2-0 (21-17, 21-18) | 0:32 |
20 | 15-Aug | 16:30 | 4 | Samoday-Sulima UKR [15] | Ceren-Guven TUR [31] | 2-0 (21-11, 21-7) | 0:31 |
19 | 15-Aug | 16:30 | 3 | Aulenbrock-Behlen GER [2] | Jancar-Turk SLO [18] | 2-0 (22-20, 21-13) | 0:34 |
4 | 15-Aug | 08:00 | 4 | Samoday-Sulima UKR [15] | Jancar-Turk SLO [18] | 2-0 (21-15, 21-19) | 0:33 |
3 | 15-Aug | 08:00 | 3 | Aulenbrock-Behlen GER [2] | Ceren-Guven TUR [31] | 2-0 (21-6, 21-8) | 0:24 |
Pool A | |||||||
34 | 16-Aug | 11:20 | 2 | Kovacevic-Ovcina CRO [17] | Behrens-Seyfferth GER [32] | 0-2 (9-21, 10-21) | 0:26 |
33 | 16-Aug | 11:20 | 1 | Nikolova-Boyanova BUL [1] | Zilberman KA.-Zilberman KR. ISR [16] | 0-2 (14-21, 15-21) | 0:32 |
18 | 15-Aug | 16:30 | 2 | Zilberman KA.-Zilberman KR. ISR [16] | Behrens-Seyfferth GER [32] | 0-2 (13-21, 7-21) | 0:24 |
17 | 15-Aug | 16:30 | 1 | Nikolova-Boyanova BUL [1] | Kovacevic-Ovcina CRO [17] | 2-1 (18-21, 21-8, 15-8) | 0:49 |
2 | 15-Aug | 08:00 | 2 | Zilberman KA.-Zilberman KR. ISR [16] | Kovacevic-Ovcina CRO [17] | 0-2 (12-21, 16-21) | 0:36 |
1 | 15-Aug | 08:00 | 1 | Nikolova-Boyanova BUL [1] | Behrens-Seyfferth GER [32] | 0-2 (12-21, 6-21) | 0:31 |