Final 1st Place | |||||||
30 | 30-Jun | Winner of match #27 | Winner of match #28 | ||||
Final 3rd Place | |||||||
29 | 30-Jun | Loser of match #27 | Loser of match #28 | ||||
Semi-finals | |||||||
28 | 29-Jun | Winner of match #22 | Winner of match #26 | ||||
27 | 29-Jun | Winner of match #21 | Winner of match #25 | ||||
Loser are ranked 5th | |||||||
26 | 29-Jun | Winner of match #24 | Loser of match #21 | ||||
25 | 29-Jun | Winner of match #23 | Loser of match #22 | ||||
Loser are ranked 7th | |||||||
24 | 29-Jun | Winner of match #19 | Winner of match #20 | ||||
23 | 29-Jun | Winner of match #17 | Winner of match #18 | ||||
Round 3 | |||||||
22 | 29-Jun | Winner of match #11 | Winner of match #12 | ||||
21 | 29-Jun | Winner of match #9 | Winner of match #10 | ||||
Loser are ranked 9th | |||||||
20 | 28-Jun | Winner of match #16 | Loser of match #11 | ||||
19 | 28-Jun | Winner of match #15 | Loser of match #12 | ||||
18 | 28-Jun | Winner of match #14 | Loser of match #9 | ||||
17 | 28-Jun | Winner of match #13 | Loser of match #10 | ||||
Loser are ranked 13th | |||||||
16 | 28-Jun | Loser of match #2 | Loser of match #1 | ||||
15 | 28-Jun | Loser of match #4 | Loser of match #3 | ||||
14 | 28-Jun | Loser of match #6 | Loser of match #5 | ||||
13 | 28-Jun | Loser of match #8 | Loser of match #7 | ||||
Round 2 | |||||||
12 | 28-Jun | Winner of match #7 | Winner of match #8 | ||||
11 | 28-Jun | Winner of match #5 | Winner of match #6 | ||||
10 | 28-Jun | Winner of match #3 | Winner of match #4 | ||||
9 | 28-Jun | Winner of match #1 | Winner of match #2 | ||||
Round 1 | |||||||
8 | 28-Jun | 12:00 | 1 | Casadei-Ficosecco ITA [15] | Chevallier-Bissig SUI [2] | ||
7 | 28-Jun | 12:00 | 2 | Zoupanis-Kotsilianos GRE [7] | Kissling, G.-Kissling, J. SUI [10] | ||
6 | 28-Jun | 13:00 | 2 | Kaczmarek-Betzien GER [11] | Flüggen-Walkenhorst GER [6] | ||
5 | 28-Jun | 13:00 | 1 | Marcos-García ESP [3] | Sutter, A.-Sutter, R. SUI [14] | ||
4 | 28-Jun | 11:00 | 1 | Pastukhov-Krasilnikov RUS [13] | Gerson-Prawdzic SUI [4] | ||
3 | 28-Jun | 11:00 | 2 | Cès A.-Rowlandson FRA [5] | Kvamsdal-Hordvik NOR [12] | ||
2 | 28-Jun | 10:00 | 2 | Rudol-Kosiak POL [9] | Kunert-Petutschnig AUT [8] | ||
1 | 28-Jun | 10:00 | 1 | Kufa, R.-Hadrava CZE [1] | Retterholt-Mol NOR [16] |
27-06-2013 21:37
Ελβετοί στο δρόμο των Κότσι / Ζούπα
Ξεκινώντας από το Νο7 του κυρίως ταμπλό στο τουρνουά Satellite της Λωζάνης, ο Γιώργος Κοτσιλιάνος και ο Νίκος Ζουπανης στον πρώτο γύρο θα κληθούν να αντιμετωπίσουν του Ελβετούς, Κίσλινγκ (Νο10), με το μειονέκτημα ότι ουσιαστικά θα παίζουν την έδρα των αντιπάλων.
Δημοσιευμένο σε
BEACH VOLLEY
Αφήστε το σχόλιό σας
Βεβαιωθείτε ότι έχετε συμπληρώσει τα απαραίτητα πεδία (*). Σχόλια με κώδικα HTML, greeklish, κεφαλαία και υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται.