Απ΄ευθείας στο κυρίως ταμπλό, βάσει της βαθμολογίας του 2012 είχαν εξασφαλίσει τη συμμετοχή τους οι: Κουζούνης Π. / Μπιλλήρης Φ., Ζουπάνης Ν. / Κοτσιλιάνος Γ., Δημητριάδης Μ. / Χατζηηλιάδης Δ., Καπίρης Θ. / Παπαδόπουλος Χ., Κωστακόπουλος Ν. / Τοκάνης Γ. και Μανιόπουλος Δ. / Ρουμελιωτάκης Γ. (PWC - Κάρτα Ελευθέρας Συμμετοχής σε συνεργασία με τον Συνδιοργανωτή).
Αναλυτικά τα αποτελέσματα στα προκριματικά των Ανδρών έχουν ως εξής:
1ΟΣ ΓΥΡΟΣ
1. ΝΙΩΠΑΣ Δ. / ΠΟΘΗΤΑΚΗΣ Κ. vs ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ. / ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ Σ. 2-1 (21-16, 17-21, 15-12)
2. ΚΛΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. / ΠΑΠΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. vs ΚΛΩΝΟΣ Η. / ΜΑΥΡΟΣ Ε. 0-2 (7-21, 19-21 )
3. ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΑΣ Θ. / ΜΕΣΣΑΛΑΣ Α. vs ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Ε. / ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-0 (21-13, 25-23)]
4. ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗΣ Σ. / ΣΑΛΑΒΑΣΙΔΗΣ Π. vs ΜΑΥΡΑΚΗΣ Π. / ΜΠΕΛΛΟΣ Χ. 2-0 (21-18, 21-18)
5. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. / ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ Β. vs ΓΙΑΡΛΕΛΗΣ Χ. / ΚΑΡΔΙΟΛΑΚΑΣ Η. 2-0 (21-17, 21-14)
6. ΚΑΤΣΙΒΕΛΗΣ Η. / ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ Ι. vs ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ. / ΣΑΚΟΓΛΟΥ Χ. 0-2 (7-21, 14-21)
7. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Π. / ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ Μ. vs ΛΑΔΑΚΗΣ Γ. / ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ Α. 2-0 (26-24, 22-20)
8. ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ Π. / ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. vs ΤΣΑΛΙΚΙΑΝ Α. / ΤΣΑΛΙΚΙΑΝ Μ. 0-2 (9-21, 15-21)
9. ΖΩΛΑΣΤΑΘΙΑΔΗΣ Η. / ΚΑΒΒΑΔΑΣ Ε. vs ΚΟΣΜΑΣ Ε. / ΚΟΣΜΑΣ Μ. 2-0 (21-5, 21-6)
10. ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ Χ. / ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ Κ. vs ΔΕΝΑΞΑΣ Γ. / ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ Ν. 2-0 (21-14, 21-17)
11. ΒΛΑΧΑΚΗΣ Σ. / ΚΟΥΝΑΣ Ν. vs ΜΑΡΤΙΝΟΣ Π. / ΜΩΡΑΙΤΗΣ Β. 2-1 (21-18, 18-21, 15-12)
12. ΚΑΜΠΟΛΗΣ Φ. / ΤΟΖΙΔΗΣ Α. vs ΣΠΙΓΓΟΣ Δ. / ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ Μ. 0-2 (26-28, 14-21)
13. ΑΝΔΡΙΑΣ Ν. / ΧΟΥΤΟΣ Η. vs ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ Ι. / ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ Γ. 2-0 (21-14, 21-19)
14. ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ Κ. / ΡΕΖΚ Ι. vs ΜΑΝΔΑΛΗΣ Α. / ΠΗΛΙΟΥΡΗΣ Ι. 2-0 (21-16, 21-10)
15. ΜΑΜΑΗΣ Γ. / ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ Σ. vs ΚΑΝΤΙΩΤΗΣ Γ. / ΚΟΡΜΠΟΣ Γ. 2-0 (21-13, 21-17)
16. ΚΕΧΑΓΙΑΣ Π. / ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Δ. vs ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ Μ. / ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Α. 0-2 (11-21, 11-21)
2ΟΣ ΓΥΡΟΣ
17. ΝΙΩΠΑΣ Δ. / ΠΟΘΗΤΑΚΗΣ Κ. vs ΚΛΩΝΟΣ Η. / ΜΑΥΡΟΣ Ε. 2-0 (21-19, 22-20)
18. ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΑΣ Θ. / ΜΕΣΣΑΛΑΣ Α. vs ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗΣ Σ. / ΣΑΛΑΒΑΣΙΔΗΣ Π. 1-2 (28-26, 19-21, 13-15)
19. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. / ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ Β. vs ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ. / ΣΑΚΟΓΛΟΥ Χ. 0-2 (16-21, 16-21)
20. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Π. / ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ Μ. vs ΤΣΑΛΙΚΙΑΝ Α. / ΤΣΑΛΙΚΙΑΝ Μ. 0-2 (15-21, 17-21)
21. ΖΩΛΑΣΤΑΘΙΑΔΗΣ Η. / ΚΑΒΒΑΔΑΣ Ε. vs ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ Χ. / ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ Κ. 2-0 (21-11, 21-19)
22. ΒΛΑΧΑΚΗΣ Σ. / ΚΟΥΝΑΣ Ν. vs ΣΠΙΓΓΟΣ Δ. / ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ Μ. 1-2 (18-21, 21-15, 11-15)
23. ΑΝΔΡΙΑΣ Ν. / ΧΟΥΤΟΣ Η. vs ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ Κ. / ΡΕΖΚ Ι. 0-2 (14-21, 11-21)
24. ΜΑΜΑΗΣ Γ. / ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ Σ. vs ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ Μ. / ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Α. 1-2 (17-21, 21-19, 7-15)
ΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ
25. ΝΙΩΠΑΣ Δ. / ΠΟΘΗΤΑΚΗΣ Κ. vs ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗΣ Σ. / ΣΑΛΑΒΑΣΙΔΗΣ Π. 2-0 (21-11, 21-19)
26. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ. / ΣΑΚΟΓΛΟΥ Χ. vs ΤΣΑΛΙΚΙΑΝ Α. / ΤΣΑΛΙΚΙΑΝ Μ. 2-0 (21-17, 21-13)
27. ΖΩΛΑΣΤΑΘΙΑΔΗΣ Η. / ΚΑΒΒΑΔΑΣ Ε. Vs ΣΠΙΓΓΟΣ Δ. / ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ Μ. 2-0 (21-10, 21-19)
28. ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ Κ. / ΡΕΖΚ Ι. vs ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ Μ. / ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Α. 1-2 (21-18, 14-21, 16-18)
29. ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗΣ Σ. / ΣΑΛΑΒΑΣΙΔΗΣ Π. vs ΤΣΑΛΙΚΙΑΝ Α. / ΤΣΑΛΙΚΙΑΝ Μ. 0-2 (15-21, 17-21)
30. ΣΠΙΓΓΟΣ Δ. / ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ Μ. vs ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ Κ. / ΡΕΖΚ Ι. vs ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ Μ. 2-1 (25-23, 19-21, 15-10)
Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:
Παρασκευή 14/6
Κυρίως ταμπλό Ανδρών - 09:30
Προκριματικά Γυναικών - 10:00
Σάββατο 15/6
Κυρίως ταμπλό Γυναικών - 08:30
Κυρίως ταμπλό Ανδρών - 08:30
Κυριακή 16/6
Κυρίως ταμπλό Γυναικών
Κυρίως ταμπλό Ανδρών
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΣΙΡΚΟΥΙ 2013 | |||
Ημερομηνία | Τοποθεσία | Κατηγορία | Τουρνουά |
14-16/06/2013 | Άγιος Ιωάννης Ρέντη | Masters | Allou! Fun Park |
21-23/06/2013 | Ερμούπολη | Masters | Σύρος |
21-23/06/2013 | Μουδανιά | Open | Μουδανιά |
28-30/06/2013 | Χαλκιδική | Masters | Camping Lacara |
05-07/07/2013 | Πέρδικα | Masters | Αίγινα |
06-07/07/2013 | Χαλκιδική | Open | Ολυμπιάδα |
12-14/07/2013 | Σχοινιάς | Masters | KΑΡΑΒΙ Sports Club |
20-21/07/2013 | Αλεξανδρούπολη | Open | Αλεξανδρούπολη |
20-21/07/2013 | Βάρη | Open | Vari Sports Club |
27-28/07/2013 | Άγιος Ιωάννης Ρέντη | Finals | Allou! Fun Park |