Τα τρία σετ κρίθηκαν στον πόντο απέναντι στην ομάδα που έκανε κοινή προετοιμασία με την ελληνική. Οι δύο αντίπαλοι γνωρίζονταν πολύ καλά και το... ντέρμπι ήταν σκληρό. Η Βίκυ και η Πένυ αποχωρούν από την Αυστρία με θετικές εμφανίσεις και αποκτώντας εμπειρίες που θα τις βοηθήσουν να δέσουν σαν ομάδα.
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
30 | 01-Jun | Winner of match #27 | Winner of match #28 | ||||
Final 3rd Place | |||||||
29 | 01-Jun | Loser of match #27 | Loser of match #28 | ||||
Semi-finals | |||||||
28 | 01-Jun | Winner of match #22 | Winner of match #26 | ||||
27 | 01-Jun | Winner of match #21 | Winner of match #25 | ||||
Loser are ranked 5th | |||||||
26 | 01-Jun | Winner of match #24 | Loser of match #21 | ||||
25 | 01-Jun | Winner of match #23 | Loser of match #22 | ||||
Loser are ranked 7th | |||||||
24 | 01-Jun | Winner of match #19 | Winner of match #20 | ||||
23 | 01-Jun | Winner of match #17 | Winner of match #18 | ||||
Round 3 | |||||||
22 | 01-Jun | Dampney-Boulton ENG [11] | Schwaiger D.-Schwaiger S. AUT [2] | ||||
21 | 01-Jun | Bieneck-Großner GER [8] | Forrer-Vergé-Dépré SUI [4] | ||||
Loser are ranked 9th | |||||||
20 | 31-May | 17:00 | Kolosinska-Brzostek POL [9] | Syrtseva-Chaika RUS [14] | |||
19 | 31-May | 17:00 | Nystrom Em.-Nystrom Er. FIN [5] | Hansel-Schützenhöfer AUT [10] | |||
18 | 31-May | 17:00 | Dubovcova-Nestarcova SVK [3] | Zumkehr-Heidrich SUI [1] | |||
17 | 31-May | 17:00 | Van der Vlist-Wesselink NED [7] | Motrich-Prokopeva RUS [12] | |||
Loser are ranked 13th | |||||||
16 | 31-May | 14:00 | 2 | Kolosinska-Brzostek POL [9] | Laboureur-Sude GER [16] | 2-0 (21-18, 35-33) | 0:51 |
15 | 31-May | 14:00 | 4 | Arvaniti-Karagkouni GRE [13] | Nystrom Em.-Nystrom Er. FIN [5] | 1-2 (22-20, 19-21, 13-15) | 0:57 |
14 | 31-May | 14:00 | 3 | Bonnerova-Hermannova CZE [6] | Dubovcova-Nestarcova SVK [3] | 1-2 (16-21, 21-14, 9-15) | 0:41 |
13 | 31-May | 14:00 | 1 | Klopf-Teufl, V. AUT [15] | Van der Vlist-Wesselink NED [7] | 0-2 (16-21, 18-21) | 0:33 |
Round 2 | |||||||
12 | 31-May | 13:00 | 1 | Hansel-Schützenhöfer AUT [10] | Schwaiger D.-Schwaiger S. AUT [2] | 0-2 (22-24, 16-21) | 0:39 |
11 | 31-May | 13:00 | 2 | Syrtseva-Chaika RUS [14] | Dampney-Boulton ENG [11] | 1-2 (21-16, 15-21, 14-16) | 0:46 |
10 | 31-May | 13:00 | 3 | Motrich-Prokopeva RUS [12] | Forrer-Vergé-Dépré SUI [4] | 1-2 (19-21, 27-25, 13-15) | 0:59 |
9 | 31-May | 13:00 | 4 | Zumkehr-Heidrich SUI [1] | Bieneck-Großner GER [8] | 0-2 (17-21, 18-21) | 0:39 |
Round 1 | |||||||
8 | 31-May | 10:00 | 1 | Klopf-Teufl, V. AUT [15] | Schwaiger D.-Schwaiger S. AUT [2] | 0-2 (9-21, 11-21) | 0:31 |
7 | 31-May | 10:00 | 2 | Van der Vlist-Wesselink NED [7] | Hansel-Schützenhöfer AUT [10] | 0-2 (17-21, 15-21) | 0:35 |
6 | 31-May | 10:00 | 4 | Dampney-Boulton ENG [11] | Bonnerova-Hermannova CZE [6] | 2-1 (21-14, 21-23, 15-11) | 0:48 |
5 | 31-May | 10:00 | 3 | Dubovcova-Nestarcova SVK [3] | Syrtseva-Chaika RUS [14] | 1-2 (16-21, 21-18, 13-15) | 0:53 |
4 | 31-May | 09:00 | 1 | Arvaniti-Karagkouni GRE [13] | Forrer-Vergé-Dépré SUI [4] | 0-2 (19-21, 13-21) | 0:36 |
3 | 31-May | 09:00 | 2 | Nystrom Em.-Nystrom Er. FIN [5] | Motrich-Prokopeva RUS [12] | 1-2 (24-22, 16-21, 9-15) | 0:48 |
2 | 31-May | 09:00 | 3 | Kolosinska-Brzostek POL [9] | Bieneck-Großner GER [8] | 0-2 (13-21, 11-21) | 0:31 |
1 | 31-May | 09:00 | 4 | Zumkehr-Heidrich SUI [1] | Laboureur-Sude GER [16] | 2-0 (21-15, 21-15) | 0:37 |