Στη διοργάνωση θα συμμετέχουν εκ των κορυφαίων ομάδων της Ελλάδας, με τους πρωταθλητές Ελλάδας Δημήτρη Νιώπα/Θοδωρή Παπαδημητρίου και τους πρωτοπόρους της περσινής πανελλήνιας βαθμολογίας Ραφαήλ Μπανιώτη/Γιώργο Τερζόγλου να ξεχωρίζουν στο ταμπλό των ανδρών.
Αντίστοιχα και στις γυναίκες θα λάβουν μέρος από τις καλύτερες ομάδες της Ελλάδας, μεταξύ αυτών και οι αθλήτριες του Εθνικού σχεδιασμού της Ε.Ο.ΠΕ. Μαρία Κλέπκου/Έλενα Μπάκα και η Μυρτώ Καλαμαρίδου με συμπαίκτρια την Κατερίνα Αλτίνη.
Πρόθεση της North Area Circuit την φετινή χρονιά, λόγω του μικρού αριθμού τουρνουά, είναι όσες ομάδες δηλώνουν συμμετοχή και όπου αυτό είναι εφικτό ώστε να ολοκληρωθούν οι αγώνες, να μην γίνονται προκριματικά συμμετεχοντας έτσι όλοι στο κυρίως ταμπλό.
Ο έλεγχος του κυρίως ταμπλό των ανδρών θα γίνει το Σάββατο 11/07 και ώρα 09.00 και του κυρίως ταμπλό των γυναικών στις 10.00.
ΤΑΜΠΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||||||
Ομάδα | Αθλήτρια 1 | Αθλήτρια 2 | Συνολο | |||
ΕΟΠΕ | NORTH 1/2 | ΕΟΠΕ | NORTH 1/2 | |||
1 | Αλτίνη Κατερίνα/Καλαμαρίδου Μυρτώ | 377,5 | 90 | 377,5 | 90 | 935 |
2 | Κουμβάκη Άννα/Σαμπάτη Ιφιγένεια | 452 | 0 | 361,75 | 0 | 813,75 |
3 | Κλέπκου Μαρία/Μπάκα Έλενα | 341,25 | 52,5 | 341,25 | 52,5 | 787,5 |
4 | Βλασερού Παναγιώτα/Τριγωνίδου Πωλίνα | 360 | 37,5 | 225 | 30 | 652,5 |
5 | Αργυρίου Ειρήνη/Παπαδοπούλου Χριστίνα | 15 | 82,5 | 150,5 | 45 | 293 |
6 | Ζεργιώτη Μάρθα/Κύρκου Σοφία | 25,5 | 60 | 25,5 | 60 | 171 |
7 | Γιορανίδη Αννα/Μότσιανου Σωτηρία | 0 | 0 | 24 | 60 | 84 |
8 | Ζαφειρίου Βίβιαν/Πιτσιγκώνη Ελπίδα | 0 | 0 | 24 | 60 | 84 |
9 | Κώστογλου Αθανασία/Ταχτσή Ελένη | 0 | 30 | 0 | 30 | 60 |
10 | Κουτσολουκα Αθανασια/Μιχαηλιδου Αννα | 0 | 37,5 | 0 | 0 | 37,5 |
11 | Βογιατζόγλου Ιωάννα/Λεονταρίδου Ελένη | 0 | 0 | 12 | 0 | 12 |
12 | Βογιατζόγλου Κατερίνα/Τριανταφύλλου Ξανθή | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Μπρούκς Αγάπη/Σακκά Κατερίνα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Ζιώγου Βασιλική/Μητσοπούλου Λαμπρινή | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Κωστάκη Ιφιγένεια/Λιούνη Δέσποινα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ΤΑΜΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ | ||||||
Ομάδα | Αθλητής 1 | Αθλητής 2 | Σύνολο | |||
ΕΟΠΕ | NORTH 1/2 | ΕΟΠΕ | NORTH 1/2 | |||
1 | Μπανιώτης Ραφαήλ/Τερζόγλου Γιώργος | 678,25 | 112,5 | 678,25 | 112,5 | 1581,5 |
2 | Νιώπας Δημήτρης/Παπαδημητρίου Θοδωρής | 676,5 | 60 | 581,5 | 60 | 1378 |
3 | Ιωαννίδης Παναγιώτης/Μπατζιλής Κώστας | 546,25 | 37,5 | 260,5 | 187,5 | 1031,75 |
4 | Μανίκας Γιώργος/Παπανδρόπουλος Χρήστος | 252 | 75 | 237 | 75 | 639 |
5 | Δεναξάς Γ. /Μεσσαλας Αλεξης | 123 | 0 | 385,5 | 82,5 | 591 |
6 | Μανωλάκης Βασίλης/Τσολάκος Θεόφιλος | 118 | 157,5 | 37,5 | 120 | 433 |
7 | Δάνας Λάμπρος/Θεοδωρίδης Δημήτρης | 82 | 120 | 82 | 120 | 404 |
8 | Αλεξανδρίδης Δημήτρης/Αλεξανδρίδης Χάρης | 107,5 | 172,5 | 22,5 | 60 | 362,5 |
9 | Καπετανίδης Κώστας/Κουρτίδης Αλεξανδρος | 0 | 0 | 171,75 | 90 | 261,75 |
10 | Καλαγασίδης Νίκος/Σαρικείσογλου Μιχάλης | 0 | 0 | 90 | 37,5 | 127,5 |
11 | Δαλακούρας Α./Δαλακούρας Κ. | 0 | 60 | 0 | 60 | 120 |
12 | Ακριτίδης Γιώργος/Αυγητίδης Κώστας | 0 | 0 | 60 | 60 | 120 |
13 | Μπάρμπας Χ./Καρατζίβας Φίλιππος | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |