Η διοργάνωση είναι υπό την αιγίδα της Περιφέρειας Αττικής και το Anima Club στην Ανάβυσσο με υπεύθυνο της διοργάνωσης τον πρωταθλητή Παύλο Μπελιγράτη
Αναλυτικά οι συμμετοχές στο Anima Club:
Κ17 αγοριών
1 Νταφούλης Α. / Τριανταφύλλου Α.
2 Καναγκίνης Α. / Καούνης Ν.
3 Σαμουίλης Μ. / Μάντζιος Ν.
Κ19 αγοριὠν
1 Μπουγάτσος Δ. / Τσιγαρίδας
2 Χανδρινός Α. / Χανδρινός Σ.
3 Καφούρος Ι. / Σεμιτέκολος Π.
4 Μέξας Α. / Μέξας Π.
5 Βακούλης Χ. / Μπόνος Π.
6 Κοσμάς Ι. / Στείρος Θ.
7 Μπαλίνης Α. / Ρεστέμης Τ.
Κ17 κοριτσιών
1 Μπέρμπερη Μ. / Παυλοπούλου Λ.
2 Ζαρκάδα Α. / Λεμποτέση Α.
3 Πιτσιγκώνη Ε. / Μότσιανου Σ.
4 Αναγνωστοπούλου Α. / Παρίση Κ.
5 Αραπάκη Γ. / Μπένου Β.
6 Αρμόνη Χρι. / Αρμόνη Χρυ.
7 Δεμενίκα Α. / Παρασχάκη Α.
8 Κατέμη Α. / Κογκαλίδη Ε.
9 Λέλε Σ. / Μακαρίδη Μ.
10 Λιέπουρη Ε. / Λιέπουρη Ι.
11 Μαραγκάκη Δ. / Μπορομπόκα Ε.
12 Πετρουλάκη Σ. / Σαμιώτη Φ.
Κ19 κοριτσιών
1 Μαραθοκαμπίτου Ν. / Τσαλικούση Θ.
2 Γεωργαντά Λ. / Σακκά Κ.
3 Ραγκούση Μ. / Ψηφογιάννη Χ.
4 Αντωνακάκη Γ. / Περδικάκη Ι.
5 Βελεσιώτη Ε. / Κουμπαρά Μ.
6 Καμπούρη Ε. / Οικονομοπούλου Μ.
7 Αφεντάκη Π. / Κορνέλη-Σιαράβα Α.
8 Βακιρτζίδη Ε. / Κομβόκη-Ζάγκου Μ.
9 Γρατσία Ε. / Τριανταφύλλου Μ.
10 Γκιόλμα Ν. / Σταμούλη Ν.
11 Καλοσάκα Α. / Μουχτούρη Τ.
12 Νικοπούλου Γ. / Τσιάρα Ε.
13 Τσαβάκου Ε. / Τύρμπα Α.
Αναλυτικά οι συμμετοχές στο Anima Club:
Κ17 αγοριών
1 Νταφούλης Α. / Τριανταφύλλου Α.
2 Καναγκίνης Α. / Καούνης Ν.
3 Σαμουίλης Μ. / Μάντζιος Ν.
Κ19 αγοριὠν
1 Μπουγάτσος Δ. / Τσιγαρίδας
2 Χανδρινός Α. / Χανδρινός Σ.
3 Καφούρος Ι. / Σεμιτέκολος Π.
4 Μέξας Α. / Μέξας Π.
5 Βακούλης Χ. / Μπόνος Π.
6 Κοσμάς Ι. / Στείρος Θ.
7 Μπαλίνης Α. / Ρεστέμης Τ.
Κ17 κοριτσιών
1 Μπέρμπερη Μ. / Παυλοπούλου Λ.
2 Ζαρκάδα Α. / Λεμποτέση Α.
3 Πιτσιγκώνη Ε. / Μότσιανου Σ.
4 Αναγνωστοπούλου Α. / Παρίση Κ.
5 Αραπάκη Γ. / Μπένου Β.
6 Αρμόνη Χρι. / Αρμόνη Χρυ.
7 Δεμενίκα Α. / Παρασχάκη Α.
8 Κατέμη Α. / Κογκαλίδη Ε.
9 Λέλε Σ. / Μακαρίδη Μ.
10 Λιέπουρη Ε. / Λιέπουρη Ι.
11 Μαραγκάκη Δ. / Μπορομπόκα Ε.
12 Πετρουλάκη Σ. / Σαμιώτη Φ.
Κ19 κοριτσιών
1 Μαραθοκαμπίτου Ν. / Τσαλικούση Θ.
2 Γεωργαντά Λ. / Σακκά Κ.
3 Ραγκούση Μ. / Ψηφογιάννη Χ.
4 Αντωνακάκη Γ. / Περδικάκη Ι.
5 Βελεσιώτη Ε. / Κουμπαρά Μ.
6 Καμπούρη Ε. / Οικονομοπούλου Μ.
7 Αφεντάκη Π. / Κορνέλη-Σιαράβα Α.
8 Βακιρτζίδη Ε. / Κομβόκη-Ζάγκου Μ.
9 Γρατσία Ε. / Τριανταφύλλου Μ.
10 Γκιόλμα Ν. / Σταμούλη Ν.
11 Καλοσάκα Α. / Μουχτούρη Τ.
12 Νικοπούλου Γ. / Τσιάρα Ε.
13 Τσαβάκου Ε. / Τύρμπα Α.