Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 48
Εκτυπώστε τη σελίδα
02-09-2016 21:42

Ηττήθηκαν, αλλά συνεχίζουν οι Μαναβή, Παρισάκη

Την πρώτη τους ήττα στο κυρίως ταμπλό του τουρνουά Satellite που διεξάγεται στα Σκόπια γνώρισαν οι Δήμητρα Μαναβή και Ιωάννα Παρισάκη (Νο13). 

Το ελληνικό δίδυμο έχασε από τις Τουρκάλες Νεζίρ / Τσετίν (Νο5) με 2-1 (17-21, 21-13, 15-13) και δεν κατάφερε να προκριθεί στον 3ο γύρο. Αντιθέτως θα συνεχίσει στο ταμπλό των ηττημένων όπου θα αντιμετωπίζει τις Αυστριακές Φράιμπεργκερ / Κλοπ (Νο15) ή τις Τσέχες Ρεχάκοβα / Ντοστάλοβα (Νο10).


Final 1st Place
30 04-Sep     Winner of match #27 Winner of match #28    
Final 3rd Place
29 04-Sep     Loser of match #27 Loser of match #28    
Semifinals
28 04-Sep     Winner of match #22 Winner of match #26    
27 04-Sep     Winner of match #21 Winner of match #25    
Loser are ranked 5th
26 03-Sep 20:30 1 Winner of match #24 Loser of match #21    
25 03-Sep 19:45 1 Winner of match #23 Loser of match #22    
Loser are ranked 7th
24 03-Sep 19:00 1 Winner of match #19 Winner of match #20    
23 03-Sep 18:15 1 Winner of match #17 Winner of match #18    
Round 3
22 03-Sep 17:30 1 Winner of match #11 Winner of match #12    
21 03-Sep 12:00 1 Matic/Milosevic SRB [1] Nezir/Cetin TUR [5]    
Loser are ranked 9th
20 03-Sep 11:15 1 Winner of match #16 Loser of match #11    
19 03-Sep 10:30 1 Winner of match #15 Loser of match #12    
18 03-Sep 09:45 1 Winner of match #14 Rimser/Teufl V. AUT [8]    
17 03-Sep 09:00 1 Winner of match #13 Manavi/Parisaki GRE [13]    
Loser are ranked 13th
16 02-Sep 23:00 1 Matei/Vaida ROU [9] Trajkovska (Petrovic)/Popjordanovska MKD [16]    
15 02-Sep 22:15 1 Janevikj/Stojanova MKD [4] Sinisalo/Ahtiainen FIN [12]    
14 02-Sep 21:30 1 Schumacher/Arnholdt GER [6] Mishonova/Angelova BUL [14]    
13 02-Sep 20:45 1 Freiberger/Klopf AUT [15] Rehackova/Dostalova, M. CZE [10]    
Round 2
12 02-Sep 20:00 1 Strauss N./Strauss T. AUT [7] Makhno, In./Makhno, Ir. UKR [2]    
11 02-Sep 19:00 1 Behrens/Glenzke GER [3] Ittlinger/Weiland GER [11] 2-1 (21-23, 21-17, 19-17) 0:55
10 02-Sep 18:15 1 Nezir/Cetin TUR [5] Manavi/Parisaki GRE [13] 2-1 (17-21, 21-13, 15-13) 0:47
9 02-Sep 17:30 1 Matic/Milosevic SRB [1] Rimser/Teufl V. AUT [8] 2-0 (21-19, 21-16) 0:38
Round 1
8 02-Sep 14:15 1 Freiberger/Klopf AUT [15] Makhno, In./Makhno, Ir. UKR [2] 0-2 (8-21, 14-21) 0:23
7 02-Sep 13:30 1 Strauss N./Strauss T. AUT [7] Rehackova/Dostalova, M. CZE [10] 2-0 (21-13, 21-19) 0:40
6 02-Sep 12:45 1 Ittlinger/Weiland GER [11] Schumacher/Arnholdt GER [6] 2-0 (21-16, 21-19) 0:34
5 02-Sep 12:00 1 Behrens/Glenzke GER [3] Mishonova/Angelova BUL [14] 2-0 (21-11, 21-19) 0:33
4 02-Sep 11:15 1 Manavi/Parisaki GRE [13] Janevikj/Stojanova MKD [4] 2-0 (21-16, 21-10) 0:27
3 02-Sep 10:30 1 Nezir/Cetin TUR [5] Sinisalo/Ahtiainen FIN [12] 2-0 (21-11, 21-14) 0:29
2 02-Sep 09:45 1 Matei/Vaida ROU [9] Rimser/Teufl V. AUT [8] 0-2 (15-21, 14-21) 0:30
1 02-Sep 09:00 1 Matic/Milosevic SRB [1] Trajkovska (Petrovic)/Popjordanovska MKD [16] 2-0 (21-16, 21-8) 0:29