Η Εθνική ομάδα έχασε με 2-0 (21-25, 21-18) από τις Κλόντα / Τρίμπουλα από την Πολωνία στον δεύτερο προκριματικό γύρο.
Αργότερα ξεκινά η προσπάθεια των Χατζηνικολάου / Μανδηλάρη στα προκριματικά των αγοριών. Αντιμετωπίζουν του Άγγλους Μπατράν / Τζόουνς.
Αργότερα ξεκινά η προσπάθεια των Χατζηνικολάου / Μανδηλάρη στα προκριματικά των αγοριών. Αντιμετωπίζουν του Άγγλους Μπατράν / Τζόουνς.
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Round 3 | |||||||
28 | 11-May | Winner of match #23 | Winner of match #24 | ||||
27 | 11-May | Winner of match #21 | Winner of match #22 | ||||
26 | 11-May | Winner of match #19 | Winner of match #20 | ||||
25 | 11-May | Winner of match #17 | Winner of match #18 | ||||
Round 2 | |||||||
24 | 11-May | Maia/Adrielson BRA [18] | Huerta/Rojas ESP [2] | ||||
23 | 11-May | Vala/Stastny CZE [7] | Zorluer/Yildiz TUR [10] | ||||
22 | 11-May | Aarrestad/Sørum NOR [11] | Sette/Acconci ITA [6] | ||||
21 | 11-May | Pristauz-Telsnigg/Friedl Fe. AUT [3] | Rodrigues/Skinner USA [14] | ||||
20 | 11-May | Sivolap/Myskiv RUS [13] | Navickas/Vaskelis LTU [4] | 2-0 (21-19, 21-17) | 0:34 | ||
19 | 11-May | Bouter/Van Steenis NED [5] | Gray/Wakefield AUS [12] | 2-0 (21-13, 21-13) | 0:30 | ||
18 | 11-May | Chatzinikolaou/Mandilaris A. GRE [9] | Batrane/Jones ENG [8] | ||||
17 | 11-May | Lysikowski/Paszkowski POL [1] | L. F. Dai/Z. H. Chen CHN [16] | ||||
Round 1 | |||||||
16 | Bye | Huerta/Rojas ESP [2] | |||||
15 | 11-May | Yio/Shen SIN [15] | Maia/Adrielson BRA [18] | 0-2 (10-21, 13-21) | 0:29 | ||
14 | Bye | Zorluer/Yildiz TUR [10] | |||||
13 | Vala/Stastny CZE [7] | Bye | |||||
12 | Bye | Sette/Acconci ITA [6] | |||||
11 | Aarrestad/Sørum NOR [11] | Bye | |||||
10 | 11-May | Tellez/Camilo COL [19] | Rodrigues/Skinner USA [14] | 0-2 (10-21, 12-21) | 0:28 | ||
9 | Pristauz-Telsnigg/Friedl Fe. AUT [3] | Bye | |||||
8 | Bye | Navickas/Vaskelis LTU [4] | |||||
7 | Sivolap/Myskiv RUS [13] | Bye | |||||
6 | Bye | Gray/Wakefield AUS [12] | |||||
5 | Bouter/Van Steenis NED [5] | Bye | |||||
4 | Bye | Batrane/Jones ENG [8] | |||||
3 | Chatzinikolaou/Mandilaris A. GRE [9] | Bye | |||||
2 | 11-May | 09:50 | 3 | Abrams/Saladana CAN [17] | L. F. Dai/Z. H. Chen CHN [16] | 0-2 (16-21, 13-21) | 0:33 |
1 | Lysikowski/Paszkowski POL [1] | Bye |