Η Εθνική ομάδα βρίσκεται στον Ε όμιλο και το Νο21 του ταμπλό. Καλέιται να αντιμετωπίσει τις Ελβετίδες Χάιντριχ / Ζούμκερ (Νο5), τις Τσέχες Κολόκοβα / Κβαπίλοβα (Νο28) και τις Γερμανίδες Λάμπορερ Σούντε (Νο12).
Το πρώτο ματς θα γίνει στις 10.30 με αντίπαλες τις Γερμανίδες, από τις οποίες η Αρβανίτη είχε χάσει πέρσι τέτοιες ημερες με 2-1, αλλά είχε συμπάίκτρια την Μαρία Τσιαρτσιάνη.
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
72 | 14-May | Winner of match #69 | Winner of match #70 | ||||
Final 3rd Place | |||||||
71 | 14-May | Loser of match #69 | Loser of match #70 | ||||
Semifinals | |||||||
70 | 14-May | Winner of match #67 | Winner of match #68 | ||||
69 | 14-May | Winner of match #65 | Winner of match #66 | ||||
Round 3 | |||||||
68 | 13-May | Winner of match #63 | Winner of match #64 | ||||
67 | 13-May | Winner of match #61 | Winner of match #62 | ||||
66 | 13-May | Winner of match #59 | Winner of match #60 | ||||
65 | 13-May | Winner of match #57 | Winner of match #58 | ||||
Round 2 | |||||||
64 | 13-May | Draw | Winner of match #56 | ||||
63 | 13-May | Draw | Winner of match #55 | ||||
62 | 13-May | Draw | Winner of match #54 | ||||
61 | 13-May | Draw | Winner of match #53 | ||||
60 | 13-May | Draw | Winner of match #52 | ||||
59 | 13-May | Draw | Winner of match #51 | ||||
58 | 13-May | Draw | Winner of match #50 | ||||
57 | 13-May | Draw | Winner of match #49 | ||||
Round 1 | |||||||
56 | 13-May | Draw | Draw | ||||
55 | 13-May | Draw | Draw | ||||
54 | 13-May | Draw | Draw | ||||
53 | 13-May | Draw | Draw | ||||
52 | 13-May | Draw | Draw | ||||
51 | 13-May | Draw | Draw | ||||
50 | 13-May | Draw | Draw | ||||
49 | 13-May | Draw | Draw | ||||
Pool H | |||||||
48 | 12-May | Barsuk/Moiseeva RUS [24] | Kongshavn/Solvoll NOR [25] | ||||
47 | 12-May | Atasoy/Yurtsever TUR [8] | Matauatu/Pata VAN [9] | ||||
32 | 11-May | 16:20 | 2 | Matauatu/Pata VAN [9] | Kongshavn/Solvoll NOR [25] | ||
31 | 11-May | 16:20 | 1 | Atasoy/Yurtsever TUR [8] | Barsuk/Moiseeva RUS [24] | ||
16 | 11-May | 12:10 | 3 | Matauatu/Pata VAN [9] | Barsuk/Moiseeva RUS [24] | ||
15 | 11-May | 11:20 | 1 | Atasoy/Yurtsever TUR [8] | Kongshavn/Solvoll NOR [25] | ||
Pool G | |||||||
46 | 12-May | Jupiter/Longuet FRA [23] | Ribera/Fernández Navarro ESP [26] | ||||
45 | 12-May | Holtwick/Semmler GER [7] | Kessy/Day USA [10] | ||||
30 | 11-May | 15:30 | 2 | Kessy/Day USA [10] | Ribera/Fernández Navarro ESP [26] | ||
29 | 11-May | 15:30 | 3 | Holtwick/Semmler GER [7] | Jupiter/Longuet FRA [23] | ||
14 | 11-May | 11:20 | 3 | Kessy/Day USA [10] | Jupiter/Longuet FRA [23] | ||
13 | 11-May | 11:20 | 2 | Holtwick/Semmler GER [7] | Ribera/Fernández Navarro ESP [26] | ||
Pool F | |||||||
44 | 12-May | Betschart/Hüberli SUI [22] | Gruszczynska/Strag POL [27] | ||||
43 | 12-May | Gallay/Klug ARG [6] | Fernanda/Josi BRA [11] | ||||
28 | 11-May | 15:30 | 1 | Fernanda/Josi BRA [11] | Gruszczynska/Strag POL [27] | ||
27 | 11-May | 14:40 | 3 | Gallay/Klug ARG [6] | Betschart/Hüberli SUI [22] | ||
12 | 11-May | 10:30 | 2 | Fernanda/Josi BRA [11] | Betschart/Hüberli SUI [22] | ||
11 | 11-May | 10:30 | 1 | Gallay/Klug ARG [6] | Gruszczynska/Strag POL [27] | ||
Pool E | |||||||
42 | 12-May | Arvaniti/Karagkouni GRE [21] | Kolocova/Kvapilova CZE [28] | ||||
41 | 12-May | Heidrich/Zumkehr SUI [5] | Laboureur/Sude GER [12] | ||||
26 | 11-May | 14:40 | 2 | Laboureur/Sude GER [12] | Kolocova/Kvapilova CZE [28] | ||
25 | 11-May | 14:40 | 1 | Heidrich/Zumkehr SUI [5] | Arvaniti/Karagkouni GRE [21] | ||
10 | 11-May | 10:30 | 3 | Laboureur/Sude GER [12] | Arvaniti/Karagkouni GRE [21] | ||
9 | 11-May | 09:40 | 3 | Heidrich/Zumkehr SUI [5] | Kolocova/Kvapilova CZE [28] | ||
Pool D | |||||||
40 | 12-May | Mersmann/Schneider GER [20] | Matic/Milosevic SRB [29] | ||||
39 | 12-May | Forrer/Vergé-Dépré SUI [4] | Birlova/Ukolova RUS [13] | ||||
24 | 11-May | 13:50 | 2 | Birlova/Ukolova RUS [13] | Matic/Milosevic SRB [29] | ||
23 | 11-May | 13:50 | 1 | Forrer/Vergé-Dépré SUI [4] | Mersmann/Schneider GER [20] | ||
8 | 11-May | 09:40 | 2 | Birlova/Ukolova RUS [13] | Mersmann/Schneider GER [20] | ||
7 | 11-May | 09:40 | 1 | Forrer/Vergé-Dépré SUI [4] | Matic/Milosevic SRB [29] | ||
Pool C | |||||||
38 | 12-May | Syrtseva/Abalakina RUS [19] | Lundqvist/Rininsland SWE [30] | ||||
37 | 12-May | Kolosinska/Brzostek POL [3] | Slukova/Hermannova CZE [14] | ||||
22 | 11-May | 13:50 | 3 | Slukova/Hermannova CZE [14] | Lundqvist/Rininsland SWE [30] | ||
21 | 11-May | 13:00 | 3 | Kolosinska/Brzostek POL [3] | Syrtseva/Abalakina RUS [19] | ||
6 | 11-May | 08:50 | 3 | Slukova/Hermannova CZE [14] | Syrtseva/Abalakina RUS [19] | ||
5 | 11-May | 08:50 | 2 | Kolosinska/Brzostek POL [3] | Lundqvist/Rininsland SWE [30] | ||
Pool B | |||||||
36 | 12-May | Bieneck/Großner GER [18] | Köksalan/Aktas TUR [31] | ||||
35 | 12-May | Borger/Büthe GER [2] | Lehtonen/Lahti FIN [15] | ||||
20 | 11-May | 08:50 | 1 | Lehtonen/Lahti FIN [15] | Köksalan/Aktas TUR [31] | ||
19 | 11-May | 08:00 | 3 | Borger/Büthe GER [2] | Bieneck/Großner GER [18] | ||
4 | 11-May | 13:00 | 2 | Lehtonen/Lahti FIN [15] | Bieneck/Großner GER [18] | ||
3 | 11-May | 13:00 | 1 | Borger/Büthe GER [2] | Köksalan/Aktas TUR [31] | ||
Pool A | |||||||
34 | 12-May | Dubovcova/Nestarcova SVK [17] | Sencel/Cakmak TUR [32] | ||||
33 | 12-May | Ludwig/Walkenhorst GER [1] | Schwaiger S./Hansel AUT [16] | ||||
18 | 11-May | 12:10 | 1 | Schwaiger S./Hansel AUT [16] | Sencel/Cakmak TUR [32] | ||
17 | 11-May | 12:10 | 2 | Ludwig/Walkenhorst GER [1] | Dubovcova/Nestarcova SVK [17] | ||
2 | 11-May | 08:00 | 2 | Schwaiger S./Hansel AUT [16] | Dubovcova/Nestarcova SVK [17] | ||
1 | 11-May | 08:00 | 1 | Ludwig/Walkenhorst GER [1] | Sencel/Cakmak TUR [32] |