Ο αγώνας των Ελλήνων πρωταθλητών θα ξεκινήσει στις 11.00 και αν καταφέρουν να προκριθούν θα αντιμετωπίσουν τους Πολωνούς Λόσιακ / Καντόρ (Νο5).
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
72 | 13-Sep | Winner of match #69 | Winner of match #70 | ||||
Final 3rd Place | |||||||
71 | 13-Sep | Loser of match #69 | Loser of match #70 | ||||
Semifinals | |||||||
70 | 12-Sep | Winner of match #67 | Winner of match #68 | ||||
69 | 12-Sep | Winner of match #65 | Winner of match #66 | ||||
Round 3 | |||||||
68 | 12-Sep | Winner of match #63 | Winner of match #64 | ||||
67 | 12-Sep | Winner of match #61 | Winner of match #62 | ||||
66 | 12-Sep | Winner of match #59 | Winner of match #60 | ||||
65 | 12-Sep | Winner of match #57 | Winner of match #58 | ||||
Round 2 | |||||||
64 | 11-Sep | 16:00 | Semenov/Krasilnikov RUS [1] | Winner of match #56 | |||
63 | 11-Sep | 16:00 | Plavins/Regza LAT [8] | Winner of match #55 | |||
62 | 11-Sep | 16:00 | Smedins T./Sorokins LAT [23] | Winner of match #54 | |||
61 | 11-Sep | 16:00 | Lucena/Dalhausser USA [3] | Winner of match #53 | |||
60 | 11-Sep | 15:00 | Nicolai/Lupo ITA [4] | Winner of match #52 | |||
59 | 11-Sep | 15:00 | Losiak/Kantor POL [5] | Winner of match #51 | |||
58 | 11-Sep | 15:00 | Kadziola/Szalankiewicz POL [6] | Winner of match #50 | |||
57 | 11-Sep | 15:00 | Samoilovs/Smedins J. LAT [2] | Winner of match #49 | |||
Round 1 | |||||||
56 | 11-Sep | 12:00 | 2 | Gabathuler/Gerson SUI [10] | Barsouk/Koshkarev RUS [12] | ||
55 | 11-Sep | 12:00 | 1 | Kosiak/Rudol POL [13] | Stoyanovskiy/Yarzutkin RUS [18] | ||
54 | 11-Sep | 12:00 | 4 | Gregory/Sheaf ENG [15] | Tomás/Menéndez ESP [22] | ||
53 | 11-Sep | 12:00 | 3 | Horvath/Hukel SVK [32] | Tvinde/Eithun NOR [24] | ||
52 | 11-Sep | 11:00 | 1 | Bykanov/Hudyakov RUS [25] | Gögtepe V./Giginoglu TUR [7] | ||
51 | 11-Sep | 11:00 | 2 | Sidorenko/Dyachenko KAZ [11] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [20] | ||
50 | 11-Sep | 11:00 | 3 | Winter/Petutschnig AUT [21] | Marco/García ESP [14] | ||
49 | 11-Sep | 11:00 | 4 | Retterholt/Bergerud NOR [19] | Dziadkou/Kavalenka BLR [17] | ||
Pool H | |||||||
48 | 10-Sep | 20:00 | 1 | Tvinde/Eithun NOR [24] | Bykanov/Hudyakov RUS [25] | 2-1 (24-22, 19-21, 15-10) | 0:59 |
47 | 10-Sep | 16:20 | 3 | Plavins/Regza LAT [8] | Caminati/Rossi ITA [9] | 2-0 (21-16, 21-16) | 0:28 |
32 | 10-Sep | 10:30 | 2 | Caminati/Rossi ITA [9] | Bykanov/Hudyakov RUS [25] | 0-2 (17-21, 18-21) | 0:36 |
31 | 10-Sep | 10:30 | 3 | Plavins/Regza LAT [8] | Tvinde/Eithun NOR [24] | 2-0 (21-16, 22-20) | 0:41 |
16 | 09-Sep | 13:50 | 4 | Caminati/Rossi ITA [9] | Tvinde/Eithun NOR [24] | 2-1 (21-19, 19-21, 15-11) | 0:58 |
15 | 09-Sep | 13:50 | 2 | Plavins/Regza LAT [8] | Bykanov/Hudyakov RUS [25] | 2-1 (21-11, 24-26, 15-10) | 0:48 |
Pool G | |||||||
46 | 10-Sep | 14:40 | 4 | Smedins T./Sorokins LAT [23] | HA Likejiang/Bao J. CHN [26] | 2-0 (21-15, 21-16) | 0:38 |
45 | 10-Sep | 14:40 | 3 | Gögtepe V./Giginoglu TUR [7] | Gabathuler/Gerson SUI [10] | 2-1 (21-19, 16-21, 15-12) | 0:54 |
30 | 10-Sep | 08:00 | 4 | Gabathuler/Gerson SUI [10] | HA Likejiang/Bao J. CHN [26] | 2-1 (21-18, 23-25, 15-10) | 1:03 |
29 | 10-Sep | 08:00 | 3 | Gögtepe V./Giginoglu TUR [7] | Smedins T./Sorokins LAT [23] | 1-2 (21-19, 15-21, 9-15) | 0:49 |
14 | 09-Sep | 11:20 | 3 | Gabathuler/Gerson SUI [10] | Smedins T./Sorokins LAT [23] | 2-1 (15-21, 21-13, 17-15) | 0:51 |
13 | 09-Sep | 11:20 | 2 | Gögtepe V./Giginoglu TUR [7] | HA Likejiang/Bao J. CHN [26] | 2-1 (18-21, 22-20, 16-14) | 0:56 |
Pool F | |||||||
44 | 10-Sep | 15:30 | 4 | Tomás/Menéndez ESP [22] | Li Zhuoxin/Li CHN [27] | 2-0 (21-10, 21-12) | 0:33 |
43 | 10-Sep | 15:30 | 3 | Kadziola/Szalankiewicz POL [6] | Sidorenko/Dyachenko KAZ [11] | 2-1 (21-16, 17-21, 15-13) | 0:52 |
28 | 10-Sep | 08:50 | 4 | Sidorenko/Dyachenko KAZ [11] | Li Zhuoxin/Li CHN [27] | 2-0 (21-18, 21-16) | 0:36 |
27 | 10-Sep | 08:50 | 3 | Kadziola/Szalankiewicz POL [6] | Tomás/Menéndez ESP [22] | 2-0 (23-21, 21-14) | 0:39 |
12 | 09-Sep | 12:10 | 4 | Sidorenko/Dyachenko KAZ [11] | Tomás/Menéndez ESP [22] | 2-0 (29-27, 21-13) | 0:39 |
11 | 09-Sep | 12:10 | 3 | Kadziola/Szalankiewicz POL [6] | Li Zhuoxin/Li CHN [27] | 2-1 (16-21, 21-16, 15-10) | 0:46 |
Pool E | |||||||
42 | 09-Sep | 11:20 | 4 | Winter/Petutschnig AUT [21] | Hupfer/Hörl AUT [28] | 2-0 (21-19, 21-14) | 0:34 |
41 | 09-Sep | 11:20 | 1 | Losiak/Kantor POL [5] | Barsouk/Koshkarev RUS [12] | 2-0 (21-16, 21-17) | 0:33 |
26 | 10-Sep | 09:40 | 2 | Barsouk/Koshkarev RUS [12] | Hupfer/Hörl AUT [28] | 2-0 (21-8, 21-15) | 0:29 |
25 | 10-Sep | 09:40 | 3 | Losiak/Kantor POL [5] | Winter/Petutschnig AUT [21] | 2-0 (21-16, 21-15) | 0:31 |
10 | 10-Sep | 18:00 | 1 | Barsouk/Koshkarev RUS [12] | Winter/Petutschnig AUT [21] | 1-2 (21-15, 19-21, 16-18) | 0:48 |
9 | 10-Sep | 16:10 | 3 | Losiak/Kantor POL [5] | Hupfer/Hörl AUT [28] | injury team A | |
Pool D | |||||||
40 | 10-Sep | 15:30 | 1 | Kotsilianos/Zoupanis GRE [20] | Likholetov/Leshukov RUS [29] | 2-0 (21-17, 21-15) | 0:34 |
39 | 10-Sep | 15:30 | 2 | Nicolai/Lupo ITA [4] | Kosiak/Rudol POL [13] | 2-0 (24-22, 21-17) | 0:38 |
24 | 10-Sep | 08:50 | 1 | Kosiak/Rudol POL [13] | Likholetov/Leshukov RUS [29] | 2-1 (21-19, 24-26, 15-13) | 1:00 |
23 | 10-Sep | 08:50 | 2 | Nicolai/Lupo ITA [4] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [20] | 2-0 (21-16, 21-14) | 0:46 |
8 | 09-Sep | 13:00 | 3 | Kosiak/Rudol POL [13] | Kotsilianos/Zoupanis GRE [20] | 2-0 (21-19, 22-20) | 0:42 |
7 | 09-Sep | 13:00 | 1 | Nicolai/Lupo ITA [4] | Likholetov/Leshukov RUS [29] | 1-2 (14-21, 21-13, 18-20) | 0:47 |
Pool C | |||||||
38 | 10-Sep | 14:40 | 1 | Retterholt/Bergerud NOR [19] | Velichko/Sivolap RUS [30] | 2-1 (17-21, 25-23, 15-13) | 0:48 |
37 | 10-Sep | 14:40 | 2 | Lucena/Dalhausser USA [3] | Marco/García ESP [14] | 2-0 (21-12, 21-16) | 0:36 |
22 | 10-Sep | 08:00 | 1 | Marco/García ESP [14] | Velichko/Sivolap RUS [30] | 2-1 (19-21, 21-19, 15-10) | 0:53 |
21 | 10-Sep | 08:00 | 2 | Lucena/Dalhausser USA [3] | Retterholt/Bergerud NOR [19] | 2-0 (21-11, 21-14) | 0:32 |
6 | 09-Sep | 13:00 | 4 | Marco/García ESP [14] | Retterholt/Bergerud NOR [19] | 0-2 (17-21, 16-21) | 0:39 |
5 | 09-Sep | 13:00 | 2 | Lucena/Dalhausser USA [3] | Velichko/Sivolap RUS [30] | 2-1 (21-15, 14-21, 15-9) | 0:38 |
Pool B | |||||||
36 | 10-Sep | 16:20 | 1 | Stoyanovskiy/Yarzutkin RUS [18] | Gordieiev/Babich UKR [31] | 2-0 (21-12, 21-19) | 0:33 |
35 | 10-Sep | 16:20 | 2 | Samoilovs/Smedins J. LAT [2] | Gregory/Sheaf ENG [15] | 2-0 (21-8, 21-14) | 0:33 |
20 | 10-Sep | 09:40 | 4 | Gregory/Sheaf ENG [15] | Gordieiev/Babich UKR [31] | 2-0 (21-18, 21-15) | 0:35 |
19 | 10-Sep | 09:40 | 1 | Samoilovs/Smedins J. LAT [2] | Stoyanovskiy/Yarzutkin RUS [18] | 2-0 (21-15, 29-27) | 0:40 |
4 | 09-Sep | 12:10 | 1 | Gregory/Sheaf ENG [15] | Stoyanovskiy/Yarzutkin RUS [18] | 2-0 (21-14, 21-19) | 0:38 |
3 | 09-Sep | 12:10 | 2 | Samoilovs/Smedins J. LAT [2] | Gordieiev/Babich UKR [31] | 2-0 (21-14, 21-14) | 0:36 |
Pool A | |||||||
34 | 10-Sep | 16:20 | 4 | Dziadkou/Kavalenka BLR [17] | Horvath/Hukel SVK [32] | 2-1 (21-18, 15-21, 15-7) | 0:47 |
33 | 10-Sep | 19:00 | 1 | Semenov/Krasilnikov RUS [1] | Eglseer/Müllner AUT [16] | 2-0 (21-18, 23-21) | 0:42 |
18 | 10-Sep | 10:30 | 4 | Eglseer/Müllner AUT [16] | Horvath/Hukel SVK [32] | 1-2 (19-21, 23-21, 9-15) | 0:53 |
17 | 10-Sep | 10:30 | 1 | Semenov/Krasilnikov RUS [1] | Dziadkou/Kavalenka BLR [17] | 2-0 (21-15, 23-21) | 0:42 |
2 | 09-Sep | 13:50 | 3 | Eglseer/Müllner AUT [16] | Dziadkou/Kavalenka BLR [17] | 2-1 (20-22, 21-17, 16-14) | 0:49 |
1 | 09-Sep | 13:50 | 1 | Semenov/Krasilnikov RUS [1] | Horvath/Hukel SVK [32] | 2-0 (21-11, 21-19) | 0:35 |