Η Εθνικη ομάδα δεν δυσκολεύτηκε να νικήσει με 2-0 (21-5, 21-8) τις Αρούνα και Τόχε από τη Μπενίν. Ο αγώνες έγινε τη νύχτα ενώ απόψε έχει ρεπό.
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
84 | 20-Jul | Winner of match #81 | Winner of match #82 | ||||
Final 3rd Place | |||||||
83 | 20-Jul | Loser of match #81 | Loser of match #82 | ||||
Semi-finals | |||||||
82 | 20-Jul | Winner of match #79 | Winner of match #80 | ||||
81 | 20-Jul | Winner of match #77 | Winner of match #78 | ||||
Round 3 | |||||||
80 | 19-Jul | Winner of match #75 | Winner of match #76 | ||||
79 | 19-Jul | Winner of match #73 | Winner of match #74 | ||||
78 | 19-Jul | Winner of match #71 | Winner of match #72 | ||||
77 | 19-Jul | Winner of match #69 | Winner of match #70 | ||||
Round 2 | |||||||
76 | 19-Jul | Winner of match #68 | Draw | ||||
75 | 19-Jul | Draw | Winner of match #67 | ||||
74 | 19-Jul | Winner of match #66 | Draw | ||||
73 | 19-Jul | Draw | Winner of match #65 | ||||
72 | 19-Jul | Winner of match #64 | Draw | ||||
71 | 19-Jul | Draw | Winner of match #63 | ||||
70 | 19-Jul | Winner of match #62 | Draw | ||||
69 | 19-Jul | Draw | Winner of match #61 | ||||
Round 1 | |||||||
68 | 18-Jul | Draw | Draw | ||||
67 | 18-Jul | Draw | Draw | ||||
66 | 18-Jul | Draw | Draw | ||||
65 | 18-Jul | Draw | Draw | ||||
64 | 18-Jul | Draw | Draw | ||||
63 | 18-Jul | Draw | Draw | ||||
62 | 18-Jul | Draw | Draw | ||||
61 | 18-Jul | Draw | Draw | ||||
Pool F | |||||||
60 | 18-Jul | 09:00 | 4 | Spineva-Shvedova RUS [30] | Viale-Ben Jaddi FRA [18] | ||
59 | 18-Jul | 09:00 | 2 | Birker-Livingston CAN [7] | Ramirez-Aldape MEX [6] | ||
48 | 17-Jul | 18:20 | 2 | Spineva-Shvedova RUS [30] | Graudina-Gramberga LAT [19] | 0-2 (13-21, 16-21) | 0:34 |
47 | 17-Jul | 18:20 | 1 | Viale-Ben Jaddi FRA [18] | Ramirez-Aldape MEX [6] | 2-0 (21-19, 21-17) | 0:36 |
36 | 17-Jul | 15:50 | 5 | Viale-Ben Jaddi FRA [18] | Birker-Livingston CAN [7] | 2-0 (21-17, 21-7) | 0:38 |
35 | 17-Jul | 15:50 | 1 | Graudina-Gramberga LAT [19] | Ramirez-Aldape MEX [6] | 2-0 (21-15, 21-14) | 0:36 |
24 | 16-Jul | 18:00 | 2 | Graudina-Gramberga LAT [19] | Birker-Livingston CAN [7] | 2-0 (21-13, 21-14) | 0:33 |
23 | 16-Jul | 18:00 | 1 | Spineva-Shvedova RUS [30] | Ramirez-Aldape MEX [6] | 0-2 (14-21, 12-21) | 0:27 |
12 | 16-Jul | 09:50 | 5 | Graudina-Gramberga LAT [19] | Viale-Ben Jaddi FRA [18] | 2-0 (21-16, 21-16) | 0:36 |
11 | 16-Jul | 09:50 | 4 | Spineva-Shvedova RUS [30] | Birker-Livingston CAN [7] | 0-2 (19-21, 10-21) | 0:39 |
Pool E | |||||||
58 | 18-Jul | 09:00 | 1 | Garcia-Luna MEX [29] | Dennis-Hallgren USA [17] | ||
57 | 18-Jul | 09:00 | 3 | Zayonchkovskaya-Smirnova RUS [8] | Coughlan-Johnston NZL [5] | ||
46 | 17-Jul | 17:30 | 5 | Garcia-Luna MEX [29] | Kloda-Warczyglowa POL [20] | 0-2 (17-21, 12-21) | 0:34 |
45 | 17-Jul | 17:30 | 4 | Dennis-Hallgren USA [17] | Coughlan-Johnston NZL [5] | 2-0 (21-9, 21-12) | 0:25 |
34 | 17-Jul | 15:00 | 5 | Dennis-Hallgren USA [17] | Zayonchkovskaya-Smirnova RUS [8] | 1-2 (19-21, 21-11, 11-15) | 1:08 |
33 | 17-Jul | 15:00 | 1 | Kloda-Warczyglowa POL [20] | Coughlan-Johnston NZL [5] | 2-0 (21-15, 21-15) | 0:37 |
22 | 16-Jul | 17:00 | 2 | Kloda-Warczyglowa POL [20] | Zayonchkovskaya-Smirnova RUS [8] | 2-0 (21-18, 21-16) | 0:35 |
21 | 16-Jul | 17:00 | 1 | Garcia-Luna MEX [29] | Coughlan-Johnston NZL [5] | 2-0 (21-14, 21-19) | 0:34 |
10 | 16-Jul | 10:40 | 5 | Kloda-Warczyglowa POL [20] | Dennis-Hallgren USA [17] | 0-2 (17-21, 10-21) | 0:31 |
9 | 16-Jul | 10:40 | 4 | Garcia-Luna MEX [29] | Zayonchkovskaya-Smirnova RUS [8] | 0-2 (12-21, 13-21) | 0:28 |
Pool D | |||||||
56 | 18-Jul | 09:00 | 6 | Drobnjak-Basic SRB [28] | Orsi Toth-D'Este ITA [16] | ||
55 | 18-Jul | 09:00 | 5 | Young-Convey AUS [9] | Fer-Mela BOL [4] | ||
44 | 17-Jul | 17:30 | 3 | Drobnjak-Basic SRB [28] | Padilla-Aguilera MEX [21] | 2-1 (19-21, 21-14, 17-15) | 1:03 |
43 | 17-Jul | 17:30 | 2 | Orsi Toth-D'Este ITA [16] | Fer-Mela BOL [4] | 2-1 (18-21, 21-18, 15-11) | 1:03 |
32 | 17-Jul | 11:30 | 5 | Orsi Toth-D'Este ITA [16] | Young-Convey AUS [9] | 2-1 (21-14, 15-21, 15-8) | 1:01 |
31 | 17-Jul | 11:30 | 4 | Padilla-Aguilera MEX [21] | Fer-Mela BOL [4] | 0-2 (19-21, 12-21) | 0:48 |
20 | 16-Jul | 16:00 | 1 | Padilla-Aguilera MEX [21] | Young-Convey AUS [9] | 2-0 (21-18, 21-15) | 0:42 |
19 | 16-Jul | 16:00 | 2 | Drobnjak-Basic SRB [28] | Fer-Mela BOL [4] | 0-2 (11-21, 14-21) | 0:29 |
8 | 16-Jul | 11:30 | 2 | Padilla-Aguilera MEX [21] | Orsi Toth-D'Este ITA [16] | 0-2 (13-21, 18-21) | 0:47 |
7 | 16-Jul | 11:30 | 5 | Drobnjak-Basic SRB [28] | Young-Convey AUS [9] | 2-0 (21-14, 22-20) | 0:41 |
Pool C | |||||||
54 | 18-Jul | 10:00 | 5 | Dogan-Ilgin TUR [27] | Nikita-Skye LCA [15] | ||
53 | 18-Jul | 10:00 | 4 | Gomez A-Gomez CRC [10] | Honzovicova-Pluharova CZE [3] | ||
42 | 17-Jul | 17:30 | 1 | Dogan-Ilgin TUR [27] | Torres-Tapia MEX [22] | 0-2 (15-21, 8-21) | 0:32 |
41 | 17-Jul | 16:40 | 3 | Nikita-Skye LCA [15] | Honzovicova-Pluharova CZE [3] | 0-2 (8-21, 8-21) | 0:18 |
30 | 17-Jul | 10:40 | 5 | Nikita-Skye LCA [15] | Gomez A-Gomez CRC [10] | 0-2 (3-21, 16-21) | 0:30 |
29 | 17-Jul | 10:40 | 4 | Torres-Tapia MEX [22] | Honzovicova-Pluharova CZE [3] | 0-2 (18-21, 12-21) | 0:42 |
18 | 16-Jul | 15:00 | 1 | Torres-Tapia MEX [22] | Gomez A-Gomez CRC [10] | 2-0 (21-16, 21-6) | 0:32 |
17 | 16-Jul | 15:00 | 5 | Dogan-Ilgin TUR [27] | Honzovicova-Pluharova CZE [3] | 0-2 (18-21, 11-21) | 0:39 |
6 | 16-Jul | 11:30 | 1 | Torres-Tapia MEX [22] | Nikita-Skye LCA [15] | 2-0 (21-5, 21-4) | 0:24 |
5 | 16-Jul | 11:30 | 4 | Dogan-Ilgin TUR [27] | Gomez A-Gomez CRC [10] | 2-0 (21-13, 21-14) | 0:39 |
Pool B | |||||||
52 | 18-Jul | 10:00 | 3 | Arouna-Tohe BEN [26] | Lacerda-Vasques POR [14] | ||
51 | 18-Jul | 10:00 | 2 | Daalderop-Kos NED [11] | Martin-Plummer USA [2] | ||
40 | 17-Jul | 16:40 | 2 | Arouna-Tohe BEN [26] | Kourtidou-Klepkou GRE [23] | 0-2 (5-21, 8-21) | 0:37 |
39 | 17-Jul | 16:40 | 5 | Lacerda-Vasques POR [14] | Martin-Plummer USA [2] | 0-2 (20-22, 16-21) | 0:46 |
28 | 17-Jul | 09:50 | 5 | Lacerda-Vasques POR [14] | Daalderop-Kos NED [11] | 0-2 (12-21, 12-21) | 0:47 |
27 | 17-Jul | 09:50 | 4 | Kourtidou-Klepkou GRE [23] | Martin-Plummer USA [2] | 1-2 (21-19, 15-21, 4-15) | 0:50 |
16 | 16-Jul | 15:00 | 4 | Kourtidou-Klepkou GRE [23] | Daalderop-Kos NED [11] | 2-1 (21-18, 19-21, 15-12) | 0:53 |
15 | 16-Jul | 16:00 | 4 | Arouna-Tohe BEN [26] | Martin-Plummer USA [2] | 0-2 (2-21, 5-21) | 0:25 |
4 | 16-Jul | 09:00 | 5 | Kourtidou-Klepkou GRE [23] | Lacerda-Vasques POR [14] | 2-0 (21-15, 21-19) | 0:42 |
3 | 16-Jul | 18:00 | 4 | Arouna-Tohe BEN [26] | Daalderop-Kos NED [11] | 0-2 (5-21, 7-21) | 0:17 |
Pool A | |||||||
50 | 18-Jul | Seed #25 | Frederick-Cruz PUR [13] | ||||
49 | 18-Jul | 10:00 | 1 | Van Rensburg-Johnson AUS [12] | Camacho-Parra MEX [1] | ||
38 | 17-Jul | Seed #25 | Evans-Kaashoek ENG [24] | ||||
37 | 17-Jul | 16:40 | 1 | Frederick-Cruz PUR [13] | Camacho-Parra MEX [1] | 2-1 (18-21, 21-17, 15-9) | 0:55 |
26 | 17-Jul | 09:00 | 5 | Frederick-Cruz PUR [13] | Van Rensburg-Johnson AUS [12] | 2-0 (21-15, 21-8) | 0:34 |
25 | 17-Jul | 09:00 | 4 | Evans-Kaashoek ENG [24] | Camacho-Parra MEX [1] | 1-2 (19-21, 21-15, 13-15) | 1:03 |
14 | 16-Jul | 15:00 | 2 | Evans-Kaashoek ENG [24] | Van Rensburg-Johnson AUS [12] | 1-2 (20-22, 21-16, 13-15) | 1:08 |
13 | 16-Jul | Seed #25 | Camacho-Parra MEX [1] | ||||
2 | 16-Jul | 09:00 | 4 | Evans-Kaashoek ENG [24] | Frederick-Cruz PUR [13] | 0-2 (10-21, 18-21) | 0:43 |
1 | 16-Jul | Seed #25 | Van Rensburg-Johnson AUS [12] |