1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 48
18-07-2014 10:18

«Καπάρωσαν» τη δεύτερη θέση οι Κουρτίδου, Κλέπκου

Τη δεύτερη θέση του Β ομίλου στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα μπιτς βόλεϊ U17 εξασφάλισαν οι Κουρτίδου, Κλέπκου που με 3 νίκες και 1 ήττα προκρίθηκαν στην επόμενη φάση.

Η Εθνικη ομάδα δεν δυσκολεύτηκε να νικήσει με 2-0 (21-5, 21-8) τις Αρούνα και Τόχε από τη Μπενίν. Ο αγώνες έγινε τη νύχτα ενώ απόψε έχει ρεπό.


No.LocalCourtTeam ATeam BResultDur.
DateTime
Final 1st Place
84 20-Jul Winner of match #81 Winner of match #82
Final 3rd Place
83 20-Jul Loser of match #81 Loser of match #82
Semi-finals
82 20-Jul Winner of match #79 Winner of match #80
81 20-Jul Winner of match #77 Winner of match #78
Round 3
80 19-Jul Winner of match #75 Winner of match #76
79 19-Jul Winner of match #73 Winner of match #74
78 19-Jul Winner of match #71 Winner of match #72
77 19-Jul Winner of match #69 Winner of match #70
Round 2
76 19-Jul Winner of match #68 Draw
75 19-Jul Draw Winner of match #67
74 19-Jul Winner of match #66 Draw
73 19-Jul Draw Winner of match #65
72 19-Jul Winner of match #64 Draw
71 19-Jul Draw Winner of match #63
70 19-Jul Winner of match #62 Draw
69 19-Jul Draw Winner of match #61
Round 1
68 18-Jul Draw Draw
67 18-Jul Draw Draw
66 18-Jul Draw Draw
65 18-Jul Draw Draw
64 18-Jul Draw Draw
63 18-Jul Draw Draw
62 18-Jul Draw Draw
61 18-Jul Draw Draw
Pool F
60 18-Jul 09:00 4 Spineva-Shvedova RUS [30] Viale-Ben Jaddi FRA [18]
59 18-Jul 09:00 2 Birker-Livingston CAN [7] Ramirez-Aldape MEX [6]
48 17-Jul 18:20 2 Spineva-Shvedova RUS [30] Graudina-Gramberga LAT [19] 0-2 (13-21, 16-21) 0:34
47 17-Jul 18:20 1 Viale-Ben Jaddi FRA [18] Ramirez-Aldape MEX [6] 2-0 (21-19, 21-17) 0:36
36 17-Jul 15:50 5 Viale-Ben Jaddi FRA [18] Birker-Livingston CAN [7] 2-0 (21-17, 21-7) 0:38
35 17-Jul 15:50 1 Graudina-Gramberga LAT [19] Ramirez-Aldape MEX [6] 2-0 (21-15, 21-14) 0:36
24 16-Jul 18:00 2 Graudina-Gramberga LAT [19] Birker-Livingston CAN [7] 2-0 (21-13, 21-14) 0:33
23 16-Jul 18:00 1 Spineva-Shvedova RUS [30] Ramirez-Aldape MEX [6] 0-2 (14-21, 12-21) 0:27
12 16-Jul 09:50 5 Graudina-Gramberga LAT [19] Viale-Ben Jaddi FRA [18] 2-0 (21-16, 21-16) 0:36
11 16-Jul 09:50 4 Spineva-Shvedova RUS [30] Birker-Livingston CAN [7] 0-2 (19-21, 10-21) 0:39
Pool E
58 18-Jul 09:00 1 Garcia-Luna MEX [29] Dennis-Hallgren USA [17]
57 18-Jul 09:00 3 Zayonchkovskaya-Smirnova RUS [8] Coughlan-Johnston NZL [5]
46 17-Jul 17:30 5 Garcia-Luna MEX [29] Kloda-Warczyglowa POL [20] 0-2 (17-21, 12-21) 0:34
45 17-Jul 17:30 4 Dennis-Hallgren USA [17] Coughlan-Johnston NZL [5] 2-0 (21-9, 21-12) 0:25
34 17-Jul 15:00 5 Dennis-Hallgren USA [17] Zayonchkovskaya-Smirnova RUS [8] 1-2 (19-21, 21-11, 11-15) 1:08
33 17-Jul 15:00 1 Kloda-Warczyglowa POL [20] Coughlan-Johnston NZL [5] 2-0 (21-15, 21-15) 0:37
22 16-Jul 17:00 2 Kloda-Warczyglowa POL [20] Zayonchkovskaya-Smirnova RUS [8] 2-0 (21-18, 21-16) 0:35
21 16-Jul 17:00 1 Garcia-Luna MEX [29] Coughlan-Johnston NZL [5] 2-0 (21-14, 21-19) 0:34
10 16-Jul 10:40 5 Kloda-Warczyglowa POL [20] Dennis-Hallgren USA [17] 0-2 (17-21, 10-21) 0:31
9 16-Jul 10:40 4 Garcia-Luna MEX [29] Zayonchkovskaya-Smirnova RUS [8] 0-2 (12-21, 13-21) 0:28
Pool D
56 18-Jul 09:00 6 Drobnjak-Basic SRB [28] Orsi Toth-D'Este ITA [16]
55 18-Jul 09:00 5 Young-Convey AUS [9] Fer-Mela BOL [4]
44 17-Jul 17:30 3 Drobnjak-Basic SRB [28] Padilla-Aguilera MEX [21] 2-1 (19-21, 21-14, 17-15) 1:03
43 17-Jul 17:30 2 Orsi Toth-D'Este ITA [16] Fer-Mela BOL [4] 2-1 (18-21, 21-18, 15-11) 1:03
32 17-Jul 11:30 5 Orsi Toth-D'Este ITA [16] Young-Convey AUS [9] 2-1 (21-14, 15-21, 15-8) 1:01
31 17-Jul 11:30 4 Padilla-Aguilera MEX [21] Fer-Mela BOL [4] 0-2 (19-21, 12-21) 0:48
20 16-Jul 16:00 1 Padilla-Aguilera MEX [21] Young-Convey AUS [9] 2-0 (21-18, 21-15) 0:42
19 16-Jul 16:00 2 Drobnjak-Basic SRB [28] Fer-Mela BOL [4] 0-2 (11-21, 14-21) 0:29
8 16-Jul 11:30 2 Padilla-Aguilera MEX [21] Orsi Toth-D'Este ITA [16] 0-2 (13-21, 18-21) 0:47
7 16-Jul 11:30 5 Drobnjak-Basic SRB [28] Young-Convey AUS [9] 2-0 (21-14, 22-20) 0:41
Pool C
54 18-Jul 10:00 5 Dogan-Ilgin TUR [27] Nikita-Skye LCA [15]
53 18-Jul 10:00 4 Gomez A-Gomez CRC [10] Honzovicova-Pluharova CZE [3]
42 17-Jul 17:30 1 Dogan-Ilgin TUR [27] Torres-Tapia MEX [22] 0-2 (15-21, 8-21) 0:32
41 17-Jul 16:40 3 Nikita-Skye LCA [15] Honzovicova-Pluharova CZE [3] 0-2 (8-21, 8-21) 0:18
30 17-Jul 10:40 5 Nikita-Skye LCA [15] Gomez A-Gomez CRC [10] 0-2 (3-21, 16-21) 0:30
29 17-Jul 10:40 4 Torres-Tapia MEX [22] Honzovicova-Pluharova CZE [3] 0-2 (18-21, 12-21) 0:42
18 16-Jul 15:00 1 Torres-Tapia MEX [22] Gomez A-Gomez CRC [10] 2-0 (21-16, 21-6) 0:32
17 16-Jul 15:00 5 Dogan-Ilgin TUR [27] Honzovicova-Pluharova CZE [3] 0-2 (18-21, 11-21) 0:39
6 16-Jul 11:30 1 Torres-Tapia MEX [22] Nikita-Skye LCA [15] 2-0 (21-5, 21-4) 0:24
5 16-Jul 11:30 4 Dogan-Ilgin TUR [27] Gomez A-Gomez CRC [10] 2-0 (21-13, 21-14) 0:39
Pool B
52 18-Jul 10:00 3 Arouna-Tohe BEN [26] Lacerda-Vasques POR [14]
51 18-Jul 10:00 2 Daalderop-Kos NED [11] Martin-Plummer USA [2]
40 17-Jul 16:40 2 Arouna-Tohe BEN [26] Kourtidou-Klepkou GRE [23] 0-2 (5-21, 8-21) 0:37
39 17-Jul 16:40 5 Lacerda-Vasques POR [14] Martin-Plummer USA [2] 0-2 (20-22, 16-21) 0:46
28 17-Jul 09:50 5 Lacerda-Vasques POR [14] Daalderop-Kos NED [11] 0-2 (12-21, 12-21) 0:47
27 17-Jul 09:50 4 Kourtidou-Klepkou GRE [23] Martin-Plummer USA [2] 1-2 (21-19, 15-21, 4-15) 0:50
16 16-Jul 15:00 4 Kourtidou-Klepkou GRE [23] Daalderop-Kos NED [11] 2-1 (21-18, 19-21, 15-12) 0:53
15 16-Jul 16:00 4 Arouna-Tohe BEN [26] Martin-Plummer USA [2] 0-2 (2-21, 5-21) 0:25
4 16-Jul 09:00 5 Kourtidou-Klepkou GRE [23] Lacerda-Vasques POR [14] 2-0 (21-15, 21-19) 0:42
3 16-Jul 18:00 4 Arouna-Tohe BEN [26] Daalderop-Kos NED [11] 0-2 (5-21, 7-21) 0:17
Pool A
50 18-Jul Seed #25 Frederick-Cruz PUR [13]
49 18-Jul 10:00 1 Van Rensburg-Johnson AUS [12] Camacho-Parra MEX [1]
38 17-Jul Seed #25 Evans-Kaashoek ENG [24]
37 17-Jul 16:40 1 Frederick-Cruz PUR [13] Camacho-Parra MEX [1] 2-1 (18-21, 21-17, 15-9) 0:55
26 17-Jul 09:00 5 Frederick-Cruz PUR [13] Van Rensburg-Johnson AUS [12] 2-0 (21-15, 21-8) 0:34
25 17-Jul 09:00 4 Evans-Kaashoek ENG [24] Camacho-Parra MEX [1] 1-2 (19-21, 21-15, 13-15) 1:03
14 16-Jul 15:00 2 Evans-Kaashoek ENG [24] Van Rensburg-Johnson AUS [12] 1-2 (20-22, 21-16, 13-15) 1:08
13 16-Jul Seed #25 Camacho-Parra MEX [1]
2 16-Jul 09:00 4 Evans-Kaashoek ENG [24] Frederick-Cruz PUR [13] 0-2 (10-21, 18-21) 0:43
1 16-Jul Seed #25 Van Rensburg-Johnson AUS [12]


Αφήστε το σχόλιό σας

Βεβαιωθείτε ότι έχετε συμπληρώσει τα απαραίτητα πεδία (*). Σχόλια με κώδικα HTML, greeklish, κεφαλαία και υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται.

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ