Οι Έλληνες πρωταθλητές που βρίσκονται στο Νο11 του ταμπλό ξεκινούν τα παιχνίδια στις 15.50 ώρα Ελλάδος κόντρα στους Πολωνούς, ενώ προηγουμένως θα έχουν αγωνιστεί μεταξύ τους οι δύο ομάδες που θα είναι αντίπαλοι της ελληνικής ομάδας (κάθε όμιλος έχει τρεις ομάδες). Οι δύο πρώτη από κάθε όμιλο περνούν στον πρώτο γύρο (16 ομάδες).
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
40 | 05-Jul | Winner of match #37 | Winner of match #38 | ||||
Final 3rd Place | |||||||
39 | 05-Jul | Loser of match #37 | Loser of match #38 | ||||
Semi-finals | |||||||
38 | 05-Jul | Winner of match #35 | Winner of match #36 | ||||
37 | 05-Jul | Winner of match #33 | Winner of match #34 | ||||
Round 2 | |||||||
36 | 04-Jul | Winner of match #31 | Winner of match #32 | ||||
35 | 04-Jul | Winner of match #29 | Winner of match #30 | ||||
34 | 04-Jul | Winner of match #27 | Winner of match #28 | ||||
33 | 04-Jul | Winner of match #25 | Winner of match #26 | ||||
Round 1 | |||||||
32 | 04-Jul | Draw | Draw | ||||
31 | 04-Jul | Draw | Draw | ||||
30 | 04-Jul | Draw | Draw | ||||
29 | 04-Jul | Draw | Draw | ||||
28 | 04-Jul | Draw | Draw | ||||
27 | 04-Jul | Draw | Draw | ||||
26 | 04-Jul | Draw | Draw | ||||
25 | 04-Jul | Draw | Draw | ||||
Pool H | |||||||
24 | 03-Jul | 18:10 | 2 | Marco-García ESP [8] | Dollinger, A.-Wickler GER [9] | ||
12 | 03-Jul | 13:10 | 1 | Dollinger, A.-Wickler GER [9] | Surla-Jovanovic SRB [24] | ||
8 | 03-Jul | 12:20 | 1 | Marco-García ESP [8] | Surla-Jovanovic SRB [24] | ||
Pool G | |||||||
23 | 03-Jul | 18:10 | 1 | Antonic-Galesev SRB [7] | Prokopiev-Goncharov RUS [10] | ||
11 | 03-Jul | 13:10 | 2 | Prokopiev-Goncharov RUS [10] | Douwen-Adriaensen BEL [23] | ||
7 | 03-Jul | 11:30 | 1 | Antonic-Galesev SRB [7] | Douwen-Adriaensen BEL [23] | ||
Pool F | |||||||
22 | 03-Jul | 17:20 | 2 | Fuchs-Kaczmarek GER [6] | Kotsilianos-Zoupanis GRE [11] | ||
16 | 03-Jul | 14:50 | 2 | Kotsilianos-Zoupanis GRE [11] | Wojtasik-Witczak POL [22] | ||
6 | 03-Jul | 10:40 | 2 | Fuchs-Kaczmarek GER [6] | Wojtasik-Witczak POL [22] | ||
Pool E | |||||||
21 | 03-Jul | 17:20 | 1 | Winter-Petutschnig AUT [5] | Giginoglu-Sekerci TUR [12] | ||
15 | 03-Jul | 14:50 | 1 | Giginoglu-Sekerci TUR [12] | Basta-Kikovic SRB [21] | ||
5 | 03-Jul | 10:40 | 1 | Winter-Petutschnig AUT [5] | Basta-Kikovic SRB [21] | ||
Pool D | |||||||
20 | 03-Jul | 16:30 | 2 | Kufa, R.-Dumek CZE [4] | Kosiak-Rudol POL [13] | ||
14 | 03-Jul | 14:00 | 2 | Kosiak-Rudol POL [13] | Minaya-Monfort ESP [20] | ||
4 | 03-Jul | 09:50 | 2 | Kufa, R.-Dumek CZE [4] | Minaya-Monfort ESP [20] | ||
Pool C | |||||||
19 | 03-Jul | 16:30 | 1 | Kubala-Hadrava CZE [3] | Sorokins-Buivids LAT [14] | ||
13 | 03-Jul | 14:00 | 1 | Sorokins-Buivids LAT [14] | Silva Reis-Fabricio POR [19] | ||
3 | 03-Jul | 09:50 | 1 | Kubala-Hadrava CZE [3] | Silva Reis-Fabricio POR [19] | ||
Pool B | |||||||
18 | 03-Jul | 15:40 | 2 | Dittelbach-Koreng GER [2] | Hordvik-Usken NOR [15] | ||
10 | 03-Jul | 12:20 | 2 | Hordvik-Usken NOR [15] | Cecchini-Martino ITA [18] | ||
2 | 03-Jul | 09:00 | 2 | Dittelbach-Koreng GER [2] | Cecchini-Martino ITA [18] | ||
Pool A | |||||||
17 | 03-Jul | 15:40 | 1 | Huber-Seidl AUT [1] | Kovatsch-Kissling, J. SUI [16] | ||
9 | 03-Jul | 11:30 | 2 | Kovatsch-Kissling, J. SUI [16] | Krou-Rowlandson FRA [17] | ||
1 | 03-Jul | 09:00 | 1 | Huber-Seidl AUT [1] | Krou-Rowlandson FRA [17] |