CEV CONTINENTAL CUP ROUND 1 – POOL E - ΑΝΔΡΕΣ
No.
|
Rnd
|
Hμερ
|
ΟΜΑΔΑ Α
|
ΟΜΑΔΑ Β
|
ΓΗΠ.
|
ΩΡΑ
|
ΑΠΟΤΕΛ.
|
1
|
SF1
|
21/6
|
Ντζιάντκου/Καβαλένκα (Λευκορωσία)
|
Μπενβενούτι – Λατζαρίνι
(Σαν Μαρίνο)
|
1
|
9.50
|
2-0 (21-17, 21-11)
|
2
|
SF1
|
21/6
|
Nτέντκοφ/Σινχαγιεούσκι (Λευκορωσία)
|
Ταμπαρίνι Φ-Βαλεντίνι (Σαν Μαρίνο)
|
2
|
9.50
|
2-1 (18-21, 21-19, 15-13)
|
3
|
SF1
|
21/6
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
|||
4
|
SF2
|
21/6
|
Κοτσιλιάνος / Ζουπάνης (ΕΛΛΑΔΑ)
|
Ρόσου – Γκίμες (ΡΟΥΜΑΝΙΑ)
|
1
|
11.30
|
2-0 (21-12, 21-12)
|
5
|
SF2
|
21/6
|
Mπιλλήρης/Ρουμελιωτάκης (ΕΛΛΑΔΑ)
|
Μπαντικεάνου/Βιρλάν (ΡΟΥΜΑΝΙΑ)
|
2
|
11.30
|
2-0 (21-14, 21-13)
|
6
|
SF2
|
21/6
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
|||
7
|
F1
|
21/6
|
Ντζιάντκου/Καβαλένκα (Λευκορωσία)
|
Mπιλλήρης/Ρουμελιωτάκης (ΕΛΛΑΔΑ)
|
1
|
15:40
|
2-0 (21-17, 21-18)
|
8
|
F1
|
21/6
|
Nτέντκοφ/Σινχαγιεούσκι (Λευκορωσία)
|
Κοτσιλιάνος / Ζουπάνης (ΕΛΛΑΔΑ)
|
1
|
16:30
|
0-2 (20-22, 21-23)
|
9
|
F1
|
21/6
|
Ντζιάντκου/Καβαλένκα (Λευκορωσία)
|
Κοτσιλιάνος / Ζουπάνης (ΕΛΛΑΔΑ)
|
1
|
16.30
|
0-2 (15-21, 21-23)
|
10
|
F4
|
22/6
|
Μπενβενούτι – Λατζαρίνι (Σαν Μαρίνο)
|
Μπαντικεάνου/Βιρλάν (ΡΟΥΜΑΝΙΑ)
|
1
|
9:50
|
|
11
|
F4
|
22/6
|
Ταμπαρίνι Φ-Βαλεντίνι (Σαν Μαρίνο)
|
Ρόσου – Γκίμες (ΡΟΥΜΑΝΙΑ)
|
2
|
9:50
|
|
12
|
F4
|
22/6
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
|||
13
|
F2
|
22/6
|
Ντζιάντκου/Καβαλένκα (Λευκορωσία)
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
1
|
14.00
|
|
14
|
F2
|
22/6
|
Nτέντκοφ/Σινχαγιεούσκι
(Λευκορωσία)
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
1
|
14.50
|
|
15
|
F2
|
22/6
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
CEV CONTINENTAL CUP ROUND 1 – POOL E - ΓΥΝΑΙΚΕΣ
No.
|
Rnd
|
Hμερ
|
ΟΜΑΔΑ Α
|
ΟΜΑΔΑ Β
|
ΓΗΠ.
|
ΩΡΑ
|
ΑΠΟΤΕΛ.
|
1
|
SF1
|
21/6
|
Αρβανίτη/Tσιαρτσιάνη (ΕΛΛΑΔΑ)
|
Ντεμικόλι/Μπονίτσι (Μάλτα)
|
1
|
9.00
|
2-0 (21-17, 21-9)
|
2
|
SF1
|
21/6
|
Καραγκούνη/Χρήστου (ΕΛΛΑΔΑ)
|
Μποργκ/Ζαρμπ (Μάλτα)
|
2
|
9.00
|
2-0 (21-16, 21-15)
|
3
|
SF1
|
21/6
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
1
|
||
4
|
SF2
|
21/6
|
Μπερνατόβιτς/Μπαμπένκα (ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ)
|
Mπαρσαστεάνου/Γκάλιτ (ΡΟΥΜΑΝΙΑ)
|
1
|
10.40
|
2-0 (21-15, 21-10)
|
5
|
SF2
|
21/6
|
Σιακρετάβα/Σακαγιέουσκαγα (ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ)
|
Ορντεάν - Μελνίτσιουκ (ΡΟΥΜΑΝΙΑ)
|
2
|
10.40
|
2-0 (21-13, 21-7)
|
6
|
SF2
|
21/6
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
|||
7
|
F1
|
21/6
|
Αρβανίτη/Tσιαρτσιάνη (ΕΛΛΑΔΑ)
|
Σιακρετάβα/Σακαγιέουσκαγα (ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ)
|
1
|
14:00
|
2-0 (21-13, 21-15)
|
8
|
F1
|
21/6
|
Καραγκούνη/Χρήστου (ΕΛΛΑΔΑ)
|
Μπερνατόβιτς/Μπαμπένκα (ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ)
|
1
|
14.50
|
2-0
(21-9, 21-17)
|
9
|
F1
|
22/6
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
|||
10
|
F4
|
22/6
|
Μποργκ/Ζαρμπ (Μάλτα)
|
Mπαρσαστεάνου/Γκάλιτ (ΡΟΥΜΑΝΙΑ)
|
1
|
9.00
|
|
11
|
F4
|
22/6
|
Ντεμικόλι/Μπονίτσι (Μάλτα)
|
Ορντεάν - Μελνίτσιουκ
(ΡΟΥΜΑΝΙΑ)
|
2
|
9.00
|
|
12
|
F4
|
22/6
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
|||
13
|
F2
|
22/6
|
Μπερνατόβιτς/Μπαμπένκα (ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ)
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
1
|
12.20
|
|
14
|
F2
|
22/6
|
Σιακρετάβα/Σακαγιέουσκαγα (ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ)
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
1
|
13.10
|
|
15
|
F2
|
22/6
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|
ΚΛΗΡΩΣΗ
|