Παρότι πήγαν στο Μεξικό χωρίς προπονητή, η Βίκυ και η Πέννυ βρήκαν τον τρόπο να γυρίσουν το ματς.
Το βράδυ (23:30) θα αντιμετωπίσουν τις Ιταλίδες Μενγκι και Καβαλούτσι, Νο 32 του κυρίως ταμπλο.
Final 1st Place | ||||
72 | 11-May | Winner of match #69 | Winner of match #70 | |
Final 3rd Place | ||||
71 | 11-May | Loser of match #69 | Loser of match #70 | |
Semi-finals | ||||
70 | 11-May | Winner of match #67 | Winner of match #68 | |
69 | 11-May | Winner of match #65 | Winner of match #66 | |
Round 3 | ||||
68 | 10-May | Winner of match #63 | Winner of match #64 | |
67 | 10-May | Winner of match #61 | Winner of match #62 | |
66 | 10-May | Winner of match #59 | Winner of match #60 | |
65 | 10-May | Winner of match #57 | Winner of match #58 | |
Round 2 | ||||
64 | 10-May | Winner of match #56 | Draw | |
63 | 10-May | Draw | Winner of match #55 | |
62 | 10-May | Winner of match #54 | Draw | |
61 | 10-May | Draw | Winner of match #53 | |
60 | 10-May | Winner of match #52 | Draw | |
59 | 10-May | Draw | Winner of match #51 | |
58 | 10-May | Winner of match #50 | Draw | |
57 | 10-May | Draw | Winner of match #49 | |
Round 1 | ||||
56 | 10-May | Draw | Draw | |
55 | 10-May | Draw | Draw | |
54 | 10-May | Draw | Draw | |
53 | 10-May | Draw | Draw | |
52 | 10-May | Draw | Draw | |
51 | 10-May | Draw | Draw | |
50 | 10-May | Draw | Draw | |
49 | 10-May | Draw | Draw | |
Pool H | ||||
48 | 09-May | Kongshavn-Kjølberg NOR [24] | Nori-Gabi VEN [25] | |
47 | 09-May | Köhler-Schumacher GER [8] | Revuelta-Candelas MEX [9] | |
32 | 08-May | Revuelta-Candelas MEX [9] | Nori-Gabi VEN [25] | |
31 | 08-May | Köhler-Schumacher GER [8] | Kongshavn-Kjølberg NOR [24] | |
16 | 08-May | Revuelta-Candelas MEX [9] | Kongshavn-Kjølberg NOR [24] | |
15 | 08-May | Köhler-Schumacher GER [8] | Nori-Gabi VEN [25] | |
Pool G | ||||
46 | 09-May | Numwong-Hongpak THA [23] | Kusano-Sakurako JPN [26] | |
45 | 09-May | Laboureur-Sude GER [7] | Burnside-Valdez Lizarraga MEX [10] | |
30 | 08-May | Burnside-Valdez Lizarraga MEX [10] | Kusano-Sakurako JPN [26] | |
29 | 08-May | Laboureur-Sude GER [7] | Numwong-Hongpak THA [23] | |
14 | 08-May | Burnside-Valdez Lizarraga MEX [10] | Numwong-Hongpak THA [23] | |
13 | 08-May | Laboureur-Sude GER [7] | Kusano-Sakurako JPN [26] | |
Pool F | ||||
44 | 09-May | Behrens-Seyfferth GER [22] | Séguin-Wilkerson CAN [27] | |
43 | 09-May | Mersmann-Schneider GER [6] | Gallay-Klug ARG [11] | |
28 | 08-May | Gallay-Klug ARG [11] | Séguin-Wilkerson CAN [27] | |
27 | 08-May | Mersmann-Schneider GER [6] | Behrens-Seyfferth GER [22] | |
12 | 08-May | Gallay-Klug ARG [11] | Behrens-Seyfferth GER [22] | |
11 | 08-May | Mersmann-Schneider GER [6] | Séguin-Wilkerson CAN [27] | |
Pool E | ||||
42 | 09-May | Y. Y. Wang-Y.Y. Ma CHN [21] | Cruz-Virgen MEX [28] | |
41 | 09-May | Wang Fan-Yue Y. CHN [5] | Juliana-Antonelli BRA [12] | |
26 | 08-May | Juliana-Antonelli BRA [12] | Cruz-Virgen MEX [28] | |
25 | 08-May | Wang Fan-Yue Y. CHN [5] | Y. Y. Wang-Y.Y. Ma CHN [21] | |
10 | 08-May | Juliana-Antonelli BRA [12] | Y. Y. Wang-Y.Y. Ma CHN [21] | |
9 | 08-May | Wang Fan-Yue Y. CHN [5] | Cruz-Virgen MEX [28] | |
Pool D | ||||
40 | 09-May | Hughes-Engle USA [20] | Momoli-Toti ITA [29] | |
39 | 09-May | Pavlik-Fopma USA [4] | Radarong-Udomchavee THA [13] | |
24 | 08-May | Radarong-Udomchavee THA [13] | Momoli-Toti ITA [29] | |
23 | 08-May | Pavlik-Fopma USA [4] | Hughes-Engle USA [20] | |
8 | 08-May | Radarong-Udomchavee THA [13] | Hughes-Engle USA [20] | |
7 | 08-May | Pavlik-Fopma USA [4] | Momoli-Toti ITA [29] | |
Pool C | ||||
38 | 09-May | MacTavish-Whitaker CAN [19] | Vernier-Jurja CRO [30] | |
37 | 09-May | Xue-X. Y. Xia CHN [3] | Grawender-Lundqvist SWE [14] | |
22 | 08-May | Grawender-Lundqvist SWE [14] | Vernier-Jurja CRO [30] | |
21 | 08-May | Xue-X. Y. Xia CHN [3] | MacTavish-Whitaker CAN [19] | |
6 | 08-May | Grawender-Lundqvist SWE [14] | MacTavish-Whitaker CAN [19] | |
5 | 08-May | Xue-X. Y. Xia CHN [3] | Vernier-Jurja CRO [30] | 2-0 (21-11, 21-9) |
Pool B | ||||
36 | 09-May | Humana-Paredes-Pischke CAN [18] | Santacruz-Lopez MEX [31] | |
35 | 09-May | Agatha-Seixas BRA [2] | Bloem-Wesselink NED [15] | |
20 | 08-May | Bloem-Wesselink NED [15] | Santacruz-Lopez MEX [31] | |
19 | 08-May | Agatha-Seixas BRA [2] | Humana-Paredes-Pischke CAN [18] | |
4 | 08-May | Bloem-Wesselink NED [15] | Humana-Paredes-Pischke CAN [18] | 2-0 (23-21, 21-15) |
3 | 08-May | Agatha-Seixas BRA [2] | Santacruz-Lopez MEX [31] | 2-0 (21-6, 21-15) |
Pool A | ||||
34 | 09-May | Bonnerova-Hermannova CZE [17] | Menghi-Cavalluzzi ITA [32] | |
33 | 09-May | Talita-Lima BRA [1] | Arvaniti-Karagkouni GRE [16] | |
18 | 08-May | Arvaniti-Karagkouni GRE [16] | Menghi-Cavalluzzi ITA [32] | |
17 | 08-May | Talita-Lima BRA [1] | Bonnerova-Hermannova CZE [17] | |
2 | 08-May | Arvaniti-Karagkouni GRE [16] | Bonnerova-Hermannova CZE [17] | 2-1 (16-21, 21-11, 17-15) |
1 | 08-May | Talita-Lima BRA [1] | Menghi-Cavalluzzi ITA [32] | 2-0 (21-9, 21-11) |